Diagne'nin Satışı Bu Hafta Gerçekleşecek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diagne'nin Satışı Bu Hafta Gerçekleşecek

5d47bd2355428123fc621208

Transferi yılan hikayesine dönen Mbaye Diagne konusunda Galatasaray’ın, Katar ekibi Al Rayyan ile her konuda anlaştığı ifade edilmişti.

Henüz kesin takım ismi netleşmemesine rağmen Diagne’nin satışıyla ilgili olarak tüm işlemlerde artık sona gelindiği bildirildi.

27 yaşındaki oyuncunun 11-14 milyon Euro arasındaki bir fiyata elden çıkarılacağı ifade edildi. KAP açıklamasının bu hafta içinde yapılması bekleniyor.

Milliyet

Ben muhabir olsam boyle bir haber yapmaya utanirim adi belli olmayan klup ney lan defolun gidin kapatin bu gazeteleri yapacaginiz habere sokm

Hani değerini bulan her oyuncu satılabilir derler ya. Şimdiye kadar değerini bulan bir teklif gelmemiş. Yoksa satılırdı zaten. Ama bu değerini bulma sözü sübjektif bir tanımlama. Yönetim bunun en az 10m edeceğini düşünüyor(o fiyata aldıklarına göre). Fakat başkaları öyle düşünmüyor anlaşılan.

Bu yönetime ders olsun. nasıl olsa bir yerlere çakarım bunu diye transfer yaparsan elini kolunu bağlar.

Hele FFP kıskacındayken böyle bir hataya düşmek tam bir enayilik. Tok satıcıyı oynayamıyoruz. Çünkü satmak zorundayız transfer yapmak için.

Öncelikle herkese selamlar. Foruma yeni üye oldum ve ilk mesajım bu konuya kısmet oldu :)

Diagne alınırken büyük umutlarla alındı. Attığı gol ve beklenen performans anlamında beklentiyi karşılayamadığı bir gerçek fakat o geldikten sonra diğer hücum oyuncularımızın performansı inanılmaz yükseldi. Bence buradaki en önemli sebep; Diagne stoperleri çok güzel oyaladı. Öyle ya da böyle 20 gol atmış bir adamdan bahsediyoruz. Bir de bu adam Galatasaray'ın forveti olunca; 2 stoperi başında asker etti.

Umarım en kısa sürede zarar etmeden satmayı başarırız ve kendisini 22. şampiyonluğa katkı veren bir oyuncumuz olarak hatırlarız. Yoksa hem oyuncu hem de yönetim açısından bu sene çok zor geçer.

Üst Alt