Diamantakos: "Falcao isterse ona formamı verebilirim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diamantakos: "Falcao isterse ona formamı verebilirim"

Galatasaray'ı geçebilir misin?
- Galatasaray ve Rangers gibi rakiplere karşı Avrupa'yı oynama fırsatı bulduğumuz için bir şansımız olduğuna inanıyorum ve Hajduk'a geldim ve Avrupa Ligi'nin grup aşamasında oynamak için her şeyi yapacağım.

Galatasaraya'nın Başakşehirspora maçını izlediniz mi?
- İzledim, iyi bir takımlar, iyi oyuncuları var, birbirlerini alt etmek istiyorlar ve o maç için iyi hazırlanmalıyız. Savunmada kompakt ve agresif olursak, karşı saldırılardan onlar için birçok sorun yaratabiliriz.

Savunmalarında herhangi bir zayıflık fark ettiniz mi?
- Tabii ki, ama onlardan bahsetmek istemiyorum, zayıf yönleri var ama onları bir sır olarak saklamak ve oyun sırasında kullanmak daha iyi.

Görünüşe göre merkez savunucuları Marcao ve Luyindama biraz daha yavaş mı?
- İkisi de çok iyi oyuncular, güçlüler ama diyelim ki hız onların en güçlü noktası değil. Bu yüzden karşı atak yapma şansımız olduğunu söyledim. İkisine basmalıyız.

Eski Olympiacos takım arkadaşlarından Omar Elabdellaoui ve Jimmy Durmaz da Galatasaray'da forma giyiyor. Temas halinde misiniz
- İrtibatta kaldık ama son zamanlarda pek konuşmadık. İkisi de çok iyi oyuncular ama maça Perşembe günü başlayacaklarından emin değilim.

Avrupa'nın en büyük rakibi Galatasaray mı?
- Hayır, en büyüğü Juventus, Olympiakos için oynarken ...

Sonucu tahmin edebilir misin?
- Ha, 0-1 yeter. Kompakt ve konsantre olmalıyız, savunmada iyiysek ve ağımızı kurtarırsak harika bir iş çıkardık ve kesinlikle hücumda en az bir gol atacağız, şimdiye kadar beş maçın hepsinde gol attık, Galatasaray da öyle.

Formanızı Galatasaray'ın Falcao, Turan gibi yıldızlarından bazılarıyla değiştirecek misiniz ...
- Korona ile ilgili problemlerden dolayı formalar değişmiyor ve öyle olması daha iyi, ek problemler istemiyoruz. Ben bunu zaten yapmıyorum. Rakiplere saygı duyuyorum ama asla formalarını istemem. Ve eğer benimkini istiyorlarsa, sormakta özgürsünüz, onlara benimkini sorarsa sorunsuz vereceğim ...

1600868676281.png

Son düzenleme:
Bu tur tahrıklere bakmaya gerek yok kendıde bılıyor falcao ıle aynı karede bıle yer alamayacagını ortamı germeye calısıyor.

Üst Alt