Diana Taurasi Resmen Galatasaray M.P.'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diana Taurasi Resmen Galatasaray M.P.'da!

Cevap: Taurasi Cimbom yolunda

Taraftar bu kadar önemseniyorsa Augustus kalsın.Ayrıca bu haberler bana kalırsa F.Bahçe ile anlaştığı için geliyor,elinizden kaptık havasına.

önce doping ile suclayin kizi... simdi Alalim diyorsunuz.... hay sizin gibi Galatasaray taraftarina

Augustus Fowles gelmiyecekse, Napim Ben Taurasiyi!

Taurasinin sevgilisi olan Esscinsel Penny Taylor fbye döndü Taurasi niye bize geliyor onu anlamadim ?

Hiç kusura bakmayın ama ben duygusal değilim.Taurasi mi ?,Augustus mu ?deseler milyon kere Dee.Ha Augusutus yerine Pondextar olsa duygusal davranırım Augustus ile aynı seviyede oyuncu oldukları için.Diana başka.Ama yinede Taurasi´nin ücretini karşılayamayız,MP ta bir yere kadar.

Hiç kusura bakmayın ama ben duygusal değilim.Taurasi mi ?,Augustus mu ?deseler milyon kere Dee.Ha Augusutus yerine Pondextar olsa duygusal davranırım Augustus ile aynı seviyede oyuncu oldukları için.Diana başka.Ama yinede Taurasi´nin ücretini karşılayamayız,MP ta bir yere kadar.

Ücreti için 1 M € diyorlar aslında o kadar da fazla değil yani

Fenerle anlaştıysa sırf Galatasaray'ın elinden kapmış gibi göstermek için dahi haber yapar Hürriyet.

1-2 gün öncesine kadar Taurasi, Casares ya da Galatasaray'a deniyordu. Casares Maya Moore ve LJ ile doldurdu kıta dışı hakkını. İhtimal oldukça yükseldi yani.

Üst Alt