"Diarra, 3.5 milyon Euro'ya gelecekti" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Diarra, 3.5 milyon Euro'ya gelecekti"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan İzzet, "Galatasaray 15 Temmuz sürecinden önce Lassana Diarra transferi ile ilgilenseydi 3,5 milyon Euro'ya transfer edebilecekti ve Lokomotiv Moskova ile olan problemleri kendi halledecekti. 15 Temmuz'dan öhce imza attırmak gerekiyordu. 15 Temmuz süreci sonrası Diarra gelmekten vazgeçti" dedi.

TIOTE'DEN SAĞLIK RAPORU İSTEDİM, VERMEDİ; BİZ DE TÜRKİYE'YE GETİRMEDİK; SONRASINDA BAŞKASIYLA GELDİ

İstanbul'a gelen, ancak sağlık raporlarının istenilen verileri göstermediği için anlaşma yapılmayan Tiote'nin de Türkiye
haklarını elinde bulunduran İzzet, "Tiote ile ilk görüşmemizde sakatlığını konuştuk ve problemi olmadığını söyledi. Ben de seni Galatasaray'a önereceğim; fakat bir şartım var dedim. Doktordan sağlık raporu istedim. Bir problemi olmadığına dair. Sağlık raporu bize gelmedi ve ben transferden geri çekildim. Sağlık problemi var. Dizlerinde problem var. Tiote'ye bunu bildirdik ve çalışmak istemediğimizi söyledik. O da tamam dedi ve başkasıyla gideceğini söyledi ve başkasıyla Türkiye'ye geldi" şeklinde konuştu.

GALATASARAY YÖNETİMİNDEN BİR KISIM İSTEDİ, BAZI YÖNETİCİLER İSTEMEDİ

Türkiye için temsil ettiği Chelsea'nin Nijeryalı orta saha oyuncusu Obi Mikel için de açıklama yapan FIFA menajeri Mesrun İzzet, "Obi Mikel'i Galatasaray yönetiminden bir kısım isterken diğer kısım istemiyordu. Hocanın 2. tercihiydi Obi Mikel. Mikel'in transferi düşünülmüyor. Conte'nin Mikel'i takımından göndermek istemesi gibi bir durum söz konusu değil. Mikel 4 milyon € kazanıyor. Devre arasında Türkiye'ye gelme ihtimali var. 1 senelik kontratı var. Seneye boşta kalacak" dedi.

Ajansspor Özel Haber

Hadi gitsin ordan.

jong'u 3 ay önceden alacaktınız. tepki cıkar die önce diarra ile oyaladınız sonra ortam yatısınca aldınız.

nazif akıllı. taraftarı cok ii tanıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne sallamis arkadaş vay be. Bunuda Fetö ye mal ettiler ya ne diyim. E o zaman 15 temmuz dan sonra niye birisi çıkıpta Diarra gelmek istemiyor demedi. Yada niye Diarra dan o red cevabı alıninca alınmadi de jong.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Leşh 1 haber. Bizim transfer politikamız gereği asla transfer döneminin bitmesine 3-5 gün kala olmadan harekete geçmeyiz :asd:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt