Diarra Ya da Tiote + Forvet Alırsak %80 Şampiyon Oluruz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diarra Ya da Tiote + Forvet Alırsak %80 Şampiyon Oluruz!

Az önce biten fenerbahçe - Kayserispor maçında gördük ki, bu şikecilerden bi cacık olmaz.. bunlar ölmüş ağlayanı yok.. yaptıklatı hırsızlıkların, şikelerin cezasını çekiyorlar..

her neyse fenerin kadrosu berbat.. hocalarıda berbat bence.. Bu sene bjk ile çekişeceğiz gibi duruyor.. hatta bjk'nin Avrupa maçları oldugu için biz Sampıyonlukta cok daha avantajlıyız..

Diarra + Forvet alırsak, bence %80 sampıyonuz.. dün oynadıgımız oyunu görünce baya bir umutlandım.. savunmada eksiklerimiz olsada ön libero ve forvet bizi sampıyon yapar...

TRANSFERLERDEN SONRA KADROMUZ BOL ALTERNATİFLİ OLACAK

------------------------------------Muslera--------------------------------

Cavanda ( Linnes ) - Chedjou ( Serdar) - Hakan ( Denayer) - Carole

---------------------Tolga ( Josue ) - Tiote ( Selçuk )------------------

--------------Podolski ( Sinan ) - Sneijder - Bruma ( Yasin )--------------

------------------------------Eren ( Niasse )----------------------------

SİZCE KADROMUZ YETERLİ Mİ ?

Son düzenleme:
Olm konuyu açan sensin söyle hele merak ettim.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bana göre şuanda %50 - %50 fenerı saymıyorum onlardan bı cacık olmaz.. ama Diarra , Denayer ve Forvet gelırse %80 bizim lehımıze olur.. her maç kafamız rahat bir şekilde maç izleriz.. Denayer büyük ıhtımalle gelecek dedi nazıfoglu.. Tiote ile anlaşıldı fakat diarra'nın görüşmesının sonucu beklenıyor.. Forvette alacağız dedıler.. niasse ile anlaşılmış öyle diyorlar..

3 tane transfer kesin olacak gibi.Denayer artı Niasse yi kiralayacaklar.Orta sahayada ya Tiote yada Lass gelecek.Bencede bunlar gelirse rahat bi şampiyonluk gelecek.Kargalar cl de iyice hasar görür.Ligi kaldıramaz.Sosa ve Gomezi çok ararlar.Şikecileri hiç saymıyorum zaten.

Üst Alt