Diarra'ya Sunulan Teklifin Detayları! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diarra'ya Sunulan Teklifin Detayları!

Leiva sürecinin uzamasının ardından Galatasaray, Lassana Diarra defterini tekrar açmıştı.

Fransız yıldızı yedekte tutan Sarı-Kırmızılılar, İngiltere’deki görüşmede hedefe ulaşamazsa tüm mesaisini Diarra için harcayacak.

Aslan, bonservis problemi olmayan 31 yaşındaki futbolcuya yıllık 2.7 milyon Euro garanti ücret teklif ederken, 30 maç oynaması halinde 400 bin Euro da bonus verilecek.

Bu rakam, Leiva’ya önerilenin aynısı. Diarra’nın menaceri Farag da İspanya basınına yaptığı açıklamada, “Galatasaray ile görüşüyoruz. Diarra’yı istiyorlar” demişti.

Fanatik / Sporcope

Son düzenleme:
Valla bu saatten sonra Diarra'ya 5 bile verseler tek kelime etmem Tolga'ya 2 verenler onu ancak o fiyata getirebilir zaten. Transferi kapattığımız aşikar bu tarz haberler günlük tiraj için dönem kapanana kadar çıkar illa ancak bu beceriksizler alamaz adam gelin beni alın dese bile alamaz yani.

Hiç inanmıyorum bu haberlere ama %1 bile ihtimal varsa gerekirse yıllık 4 versinler getirsinler. Yoksa sezon boşa gidiyor göz göre göre.

Meloyla esit yada daha iyi performans verebilecek tek adam diarra suan. O kadar iyi. Leiva da hayir denilemeyecek bi oyuncu ama asla bi darra degil teknik ve saha kontrolu olarak. Leivanin tek artisi daha genc ve daha dinamiktir bu nedenle.

31 yaşında diarra 2-3 sene de geç yazılmıştır klasik Afrikalı topçular gibi. Ölü gibiyse(jemali gibi) diye dedim Leivadan iyi mi diye

31 yaşında diarra 2-3 sene de geç yazılmıştır klasik Afrikalı topçular gibi. Ölü gibiyse(jemali gibi) diye dedim Leivadan iyi mi diye

Yas olayi zaten tek sorun diarrada. Yoksa leivayla falan karsilastirilamaz. Leiva liverpoolun 10 yil boyunca belki biglia ayarinda yada yakindan örnek verirsek veli kavlak tarzi oyuncusuydu. Diarra real madridin emre belözoglu tarzi adami. Örneklere gel :D ama ciddiyim dediklerimde.

Hacı en çok sen istiyon diarrayı , leivadan iyi mi bu
Diarra > Leiva

Diarra Leiva kadar (berki de daha iyi ) defans yapar.

Ama leiva da Diarra nin ofansif Oyunu yok.
Diarra hem defansif hem ofansif bir Orta Saha. Tam bir "Box 2 Box".

Leiva nin Diarra'ya göre artısı, yaşı. Ondan daha uzun faydalanabiliriz.

Turkiye liginden alinan oyunculara verilen maaslari dusununce bu teklif az bile geldi, bu dogrultuda 3.5 milyon euro en az almali bizden. Bonuslarla 4 u bulmali.

Müthiş nokta atışı olur ve leiva dan çok daha üstün oyuncu bence. Yaşı tek negatif yönü diye biliriz.
2-3 sene belki fayda sağlar hemde çok üst seviyede. Keşke alınsa ama benim de artık inancım kalmamaya başladı yavaş yavaş

Üst Alt