"Diarra'yı Alıyoruz!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Diarra'yı Alıyoruz!"

Sen kabul eder misin peki bu durumu?

Tabii ki hoş değil ama şampiyon olamayıp UEFA'ya gideceğimize 1 lig şampiyonluğu daha almak daha mantıklı gibi geliyor bana.

Zaten ödediğimiz yıllık ücret miktarı geçen seneye göre 6 milyon euro fazla.Bu transfer döneminde harcanan ve kazanılan bonservis miktarında da 3.5 milyon eksideyiz.Üstüne Serdar,Eren ve Tolga'ya 2 milyonluk uzun süreli sözleşmeler verdik.

Koyverelim gitsin yaw :asd22: battı balık yan gider.UEFA transfer yasağı verene kadar devam.

Tabii ki hoş değil ama şampiyon olamayıp UEFA'ya gideceğimize 1 lig şampiyonluğu daha almak daha mantıklı gibi geliyor bana.

Zaten ödediğimiz yıllık ücret miktarı geçen seneye göre 6 milyon euro fazla.Bu transfer döneminde harcanan ve kazanılan bonservis miktarında da 3.5 milyon eksideyiz.Üstüne Serdar,Eren ve Tolga'ya 2 milyonluk uzun süreli sözleşmeler verdik.

Koyverelim gitsin yaw :asd22: battı balık yan gider.UEFA transfer yasağı verene kadar devam.
92700fa1165aa7d4dbae909368d8fc33.jpg

Şampiyon olunca ŞL gelirleri dışında da önemli meblağlar var,maddi açıdan bakacak olursak.

Ben Avrupa'yı her daim isteyen biriyim ancak bu sezon özelinde,şu FETÖ muhabbetlerine çok kıl oldum.Başlarım Avrupa'sına,Fenerliler susana kadar domine edelim ligi diyesim de geliyor bazen.Bu sezon özelinde kesinlikle Avrupa falan umrumda değil,şampiyon olalım yeter.

Selçuğu biri kessin de kim keserse kessin. İkisi birden gelirse bile oynar diye korkuyorum. Hoca memnunum falan diyio duruyodu hala maçtan sonra.

Diarra+Tiote in Selçuk-Donk-Hamit out.
Selçuk-Hamit-Donk-Olcan-Tarık-Umut bunları satsak daha da kara geçmiş oluruz herhalde.Bir de 2-3 bonservis alsak şunlardan UEFA falan kalmaz.

Hem Tiote hem Diarrra alınıp,sonra o bölgede yine Selçuk oynarsa iyi söverim yanlız hollandalıya.Üstüne daha süper top oynayan Tolga var.

Wes poldi kanat olsa brumaya yazık, Tolga yedek olmaz bu paraya Selçuk şutlansa iyi de gitmez kulübeye tiote olmaz beyler yer yok adama

Üst Alt