Diego Armando Maradona Hayatını Kaybetti! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diego Armando Maradona Hayatını Kaybetti!

Özellikle çocukluğunu 80'lerde yaşamış bizim kuşak için çok büyük önem ifade ediyordu. Zira Galatasaraylısından Fenerlisine, Beşiktaşlısından Trabzonlusuna kadar tüm çocuklar, mahalle aralarında maç yaparken hepsi birer Maradona olurdu. Dün Maradona ölmedi, aynı zamanda çocukluğumuz da öldü. Çok üzgünüm. Ruhu şad olsun..

Maradona & İspanya 1982 Dünya Kupası
(Gırgır / 4 Temmuz 1982 / Sayı 513)

50647647027_f998b3f028_o_d.jpg

yakının mıydı serginho
videolardan bilsem de benm için gelmiş geçmiş en iyi futbolcuydu.ki şimdilerde messiye,ronaldoya hayrnanım diye gezeinenlerden bin kat daha hayrandım ronaldoya.2008 de chelseya karsı finalde penaltı kacırdıgında öküz gibi ağlamıstım,messiye finali kaybettiğinde 2009da yine aglamıstım.messinin real madride gol attıgı maclarda kendimden geçiyodum.ve her mac messinin topu ortasahdan alıp gol atması için totem yapardım,barca maclarında salakca bi şekilde.2010 du herhalde,cok küçüktüm abime para biriktirip messiyi izlemeye gidelim diyodum,harbiden de para biriktirmiştim,harclıgımla.ama abim cok yogundu gidemedik.universite vs.

Inanılmaz üzüldüm.

Cruijff ve Maradona, çok erken vefat ettiler.

iPad'in şarjını 2. sefer dolduruyorum, bitmedi hala izliyorum Maradona ile ilgili her şeyi YouTube'dan.

Üstad.. futbolun tanrısı. Yukarıda bütün problemlerinden kurtulursun umarım. Johan Cruijff ile bol bol maç izlersiniz artık.

Üst Alt