diego armando maradona - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

diego armando maradona

Kadayıfa döndü artık.

22860459_317829975366123_703188469656059904_n.jpg

1986 yılında bugün: Maradona: "Topu yönlendiren benim elim değil, Tanrı'nın eliydi"

Dönemin İngiltere orta sahası Peter Reid: "Maradona'nın golü 'Tanrı'nın eli' değil, hilebaz bir p*ç'in eliydi!"

DLTtpkhXoAA0dl8.jpg

DLTtpkbWAAA7oV6.jpg

1986 yılında bugün: Maradona: "Topu yönlendiren benim elim değil, Tanrı'nın eliydi"

Dönemin İngiltere orta sahası Peter Reid: "Maradona'nın golü 'Tanrı'nın eli' değil, hilebaz bir p*ç'in eliydi!"

DLTtpkhXoAA0dl8.jpg

DLTtpkbWAAA7oV6.jpg

Bir hakem eger bu tarz bir pozisyonu süzemiyorsa, burada rahmani birsey yoktur. Hakemin bu pozisyonu net bir sekilde görüp, bile bile oynattigina, ve futbol tarihine direk etki ettigine adim gibi eminim.

DLTtpkhXoAA0dl8.jpg

DLTtpkbWAAA7oV6.jpg
"Siz bizim Falkland'da sadece sakalimizi kestiniz, biz ise Dunya Kupasi'ni almakla kolunuzu kestik. Kesilen sakal daha gur sekilde tekrar buyur, fakat kesilen kol tekrar gelmez."
- D. A. Maradona

O kadar kokoya iyi dayandın. 3.sene burun patlak verir , burundaki kılcal damarlar donuklasir. Oradan da beyne pıhtı gider gg wp.

gscimbom_mobil

Üst Alt