# Diego Forlan - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Fatih Terim: "Arda'nın yerine adam alın!"

arshavin, pjanic, volkan sen (engin) ama bu durumda eboue kadroya giremez. hatta arshavin ve pjanicten biride giremez.

marvin martin i bilmiyorum bu arada?

Fatih Terim: "Forlan ve Reyes'i istiyorum!"

Forlan ve Reyes'i istiyorum

Karşı çıkmıştı ama Arda Turan'ın Atletico Madrid'e gidişine engel olamadı...Galatasaray'ın teknik patronu Fatih Terim bu gelişme üzerine yönetimden istediği forvete ek olarak bir de milli oyuncunun boşluğunu dolduracak yıldız talep etti.

fft96mm1491711.jpg

Artık İspanya’daki lejyonerlerimiz arasına katılan Arda Turan’ın adı uzun süredir Avrupa’nın devleriyle anılıyor, yeni takımı Atletico Madrid de öne çıkıyordu. Ancak bu süreçte Galatasaray’ın teknik patronluğuna Fatih Terim’in gelmesiyle birlikte genç yıldızın kariyerine Sarı-Kırmızılı formayla devam etme olasılığının yükseldiği ileri sürüldü. Fakat olmadı, Arda’nın ısrarları, Galatasaray Yönetimi’nin de onayıyla milli futbolcu La Liga’ya uçtu. Bu durum şüphesiz en çok Fatih Terim’i etkiledi. Zaten yönetimden bir forvet talebi olduğu bilinen deneyimli hoca, Arda’nın gidişine vize veren başkan Ünal Aysal’dan isteklerini katladı... Terim’in gözdeleri ise Aysal’ın göreve geldiği ilk günlerde temas kurduğu Forlan ve Reyes’ten başkası değil. Arda Turan’ın yeni takımı Atletico Madrid yıldızlarının bir an önce Sarı-Kırmızılı formayı giymesini isteyen Galatasaray’ın hocasının yönetime, “En kritik sezonlarımızdan birinde görev yapacağım. Zaten bir forvet alacaktık. Şimdi Arda gittiğine göre onun boşluğunu da mutlaka doldurmalıyız. Vakit dar, acele etme zorunluluğumuz söz konusu. Çünkü gelecek olan oyuncuların uyum süreci ve

sistemin oturması zaman alacaktır” mesajlarını ilettiği öğrenildi. Taraftarlara yıldız sözü bulunan başkan Ünal Aysal’ın da en kısa zamanda Fatih Terim’in bu taleplerine karşılık verip transfere büyük ölçüde noktayı koymayı planladığı edinilen bilgiler arasında.

Fanatik

Offffffffffff Arda offf bari sezon başı gideydin. Şimdi transfer yapmak için uğraşcaz.

3 tane yerli oyuncu var alınabilecek. bunların üçüde aynı takımda forma giyiyor. Ozan ipek - Volkan şen - Sercan yıldırım. Özellikle ozan ipek veya sercan yıldırımın gelmesini çok isterim.

Cevap: Fatih Terim: "Forlan ve Reyes'i istiyorum!"

-----------------Muslera-------------------

Eboue----Semih-----------Ujfa-------Balta(!)

---------Sabri-----Melo-------Selcuk-------

----Kazim---------------------------Reyes-----

--------------Elmander/Baros--------------------

Forlana gerek yok bence.....

Arda Turan´in yerine cok kaliteli bir yerli lazim..

Reyes alinsa yeter....

Muslera...

Ujfa...

Eboue (alindi sayalim)

Felippe Melo..

Baros..

Elmander...

Reyes (alindi sayalim)

Pino (gitmedi sayalim)

bence böyle olmali.. Yabanci sinirlamasi hala var zaaten.. Ancak 6 Yabanci oynatabiliyorsun ve 2 yedek... Gerisi o sinirsiz Yabanci sacmaligi Galatasaray´i ilgilendirmez...

Üst Alt