# Diego Forlan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Diego Forlan

İsim, marka olarak bir çok taraftarı tatmin etmiş/edecek olabilir ama Beşiktaş'la ismi anıldığı zaman da Forlan'ın Türkiye'de beklentilere cevap veremeyeceğini düşündüğümü söylemiştim, fikrim değişmedi.

Kötü bir sezon geçirdi, kendini toparlayabilir, tekrardan form tutabilir ama 32 yaşındaki bir oyuncu için bunu söylemek risklidir, sadece geçici bir formsuzluk mu yoksa kariyerinini sonuna yaklaşmış olmanın getirmiş olduğu birşey mi, bilemezsin, bitmiş bir oyuuncuyu transfer etme riskiyle de karşı karşıyasındır. Ben o yüzden beklentileri karşılayıp karşılayamayacağı, göstereceği performans belirsiz, gelirse hayır demem ama havalara da uçmam, gelmediği takdirde karalar bağlamam.

Bu kadar yüksek maliyete böyle yaşlı futbolcuların alınması türkiye ligini katara benzetmeleri yeterde artar bile.Yaşlı olupta alınacak futbolcular sınıfına Forlan kesinlikle giremez.İyi futbolcu ama giremez.

Eto-Drogba-Messi-Kaka-Ronaldinho-İbrahimovic-R.Carlos-C.Ronaldo vb. yaşlı da olsalar 33-34-35 de olsalar tribün şov için alınır kaliteliler ama forlan yanlarından geçemez

Gözünüzü seveyim forlanı ibra tevez drogba nın sınıfına koymayın

Suarez sınıfı doru ama forlan 2 gömlek altta bunlardan

ne demek iki gömlek altta? forlan 2010 dünya kupasının en iyi oyuncusu seçilmiş, la liga'nın en iyi golcülerinden biri olmuş, tek başına neredeyse atletico'ya uefa aldırmıştır. forlan bu arkadaş. iyice kelepir yaptınız

ne demek iki gömlek altta? forlan 2010 dünya kupasının en iyi oyuncusu seçilmiş, la liga'nın en iyi golcülerinden biri olmuş, tek başına neredeyse atletico'ya uefa aldırmıştır. forlan bu arkadaş. iyice kelepir yaptınız

aRKADAŞIM ELİNDE Ibra,Drogba,Tevez VAR VE SEN 11 E FORLANI MI KOYARSIN GÜLDÜRME BENİ YAW PERFORMANSI YAŞI VB.NEDENLERDEN ÇOK DÜŞTÜ HATTA KULÜBÜ GÖZDEN ÇIKARTTI.

Üst Alt