# Diego Forlan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Forlan

Cevap: # Diego Forlan

Forlan gelmiş 30 yaşına. Bu saatten sonra 25 milyon € verilecek adam değil.

Kaldı ki 25 milyon €'ya bugün sıfırdan takım kurar, şampiyonluğa oynatırım.

25 milyon euro'ya takım kurda oynat. Sıfıran hemde.:) Nasıl bir kadro yazarsın o paraya merak ediyorum.

Bu adamın değeri 25 milyon Euro eder. Fakat bunu ancak maddi durumu iyi olan kulüpler verebilir. Daha doğrusu verir. Çünkü yaşlıda olsa onlar için paranın derdi olmayacağı için yok demezler. Yalnız bizim gibi paranın hesabının güdüldüğü bir takımda o para can yakar o yaşta bir adama. Zarar edileceği kesin. (Alınıp satılma farkına göre söylüyorum.) Bu zararı da kimse göze almaz.

Ya ne 25 milyonu :D Alexde 12.5 milyonmuş o zaman kim verir o kadar parayı

Ne alaka Onur şimdi ? Sen forlanı almaya kalk bakalım nekadar isteyecekler senden 25 m den az da istemezler ? Alex'den banene alex e tabi kimse vermez ne başarısı varmış avrupada ?

Ama forlan diyorsun forlan diego forlan hiç maçlarını seyretmedin galiba O david villa dediğiniz adamdan eksiği yok fazlası var sağ ayak vurur sol ayak vurur kafa topuna çıkar adam komple bir futbolcu. Neden 25 m avro olmasın ?:sopa::90::queen::bgking1:

Ne alaka Onur şimdi ? Sen forlanı almaya kalk bakalım nekadar isteyecekler senden 25 m den az da istemezler ? Alex'den banene alex e tabi kimse vermez ne başarısı varmış avrupada ?

Ama forlan diyorsun forlan diego forlan hiç maçlarını seyretmedin galiba O david villa dediğiniz adamdan eksiği yok fazlası var sağ ayak vurur sol ayak vurur kafa topuna çıkar adam komple bir futbolcu. Neden 25 m avro olmasın ?:sopa::90::queen::bgking1:

O yaşta futbolcu 25 milyon etmez değeri o kadardır ama vermez kimse transfermarkt göre de alex 12.5 milyonmuşşşşşş onu örnek verdim o kadar eder ama kimse vermeeeeez

O yaşta futbolcu 25 milyon etmez değeri o kadardır ama vermez kimse transfermarkt göre de alex 12.5 milyonmuşşşşşş onu örnek verdim o kadar eder ama kimse vermeeeeez

Bende diyorum ki verirler bu oyuncuya kimse vermez deme forlan bu 30 yaşında en az 6 sene oynar .

He şöyle parası değerli olanlar vermez. Ama bir gidip city,madrid,barça gibi büyük takımlar düşünmez adamdan 1 senede verdiği parayı geri çıkartır.

Ne kadar alakasız şeyler konuşuluyor. Transfermrkt'a bakarsakta Gökhan Zan gelir gelmez 3-4 milyon Euro gözüküyordu. Transfermarkt'a göre oyuncu mu kıyaslayacağız. Forlan'a 25'ten fazla veren de çıkar. Bu konu da da iddialıyım. ManU, Man. City, Barca, Madrid gibi takımlar genelde uzun vadede başarı bekleyecekleri oyuncuları tercih etmezler. O gençleri alır kiralarlar. Barca'nın Keirrison transferinde yaptığı gibi. Ama böyle oyuncularda dönemlik başarı beklerler. Gelecekleri umurlarında olmaz. Adamlar 25'te verir, 30'da verir, 40'ta verir. Kimse de niye verdin demez bu kulüplere. Çünkü Forlan daha en az iki sene şu an ki katkıyı sağlar takımlara. Buna emin olun.

Millette ne yaş takıntısı var

Drogba 31 yaşında dünyanın en iyi golculerinden biri ki Drogba Afrika kökenli bir 32-33 vardır

Oyuncu kendine iyi bakarsa oynuyor işte takmayın yaşa bukadar

Millette ne yaş takıntısı var

Drogba 31 yaşında dünyanın en iyi golculerinden biri ki Drogba Afrika kökenli bir 32-33 vardır

Oyuncu kendine iyi bakarsa oynuyor işte takmayın yaşa bukadar

Aynen katılıyorum. Yaşı hiç dert değil. Ama bizim kulübümüzde bu yaştaki bir futbolcuya bu parayı verecek bir kulüp değil. Açıkçası makul bir fiyata gelirs 10-15 arası çok başarılı bir transfer olur.

Yaşa takılmak yersiz.

O soruyu soran sen değilmiydin hocam ?

Ben sizin fikirlerinizi merak ettim:)

Aynen katılıyorum. Yaşı hiç dert değil. Ama bizim kulübümüzde bu yaştaki bir futbolcuya bu parayı verecek bir kulüp değil. Açıkçası makul bir fiyata gelirs 10-15 arası çok başarılı bir transfer olur.

Yaşa takılmak yersiz.

Hocam 25 zaten fanatik gazetesinin sallaması

Ama Forlanla ilgileniyoruz buna inanıyorum Ekşideki adamın yazdıkları hep dogru çıktı Belliki klube yakın bir kişi

Olursa bu transfer müthiş olur olmassa yönetimin canı sagolsun

Böyle bir transfer girişimi bile vizyonumuzun ne kadar geniş oldugunu gösterir ki bu bana yeter:)

Üst Alt