Diego Forlan'ı Kulübümüzde Görmek İster misiniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diego Forlan'ı Kulübümüzde Görmek İster misiniz?

Cevap: Diego Forlan'ı Kulübümüzde Görmek İstermisiniz?

Görmek isterim. Ofansda takımın lideri olur. Oyunu yönlendirir, Sert şutlar atar. Topu ileri taşır. Asist yapar, Kısaca herşeyi yapar:D

Forlan ve Suarez uyumunu gördük. Barosla'da anlaşırlar.

Baros - Suarez

Elmander - Cavani

Forlan

Yıllığı 5M civarı olursa alınmasını istemem. 4M en ideali olur.

Hayır dedim. Ancak Forlan gibi bir adama hayırda denmez bunu da biliyorum.

Fakat önceliğimiz olduğunu düşündüğüm mevkiler var. Bir kanat , bir göbek ve belki de bir defans gibi.

Eğer ki paramız var ihtiyaclarımızı karşılarız üstüne de Forlan'ı alırız diyorlarsa mükemmel bir transfer tabiki de.

Ancak Forlan'ı alıp , para bitti transfer bitti derlerse olmaz işte.

Dünya Kupası ve öncesinde müthişti.Geçen sezon ise dinlenemeesinin sıkıntılarını yaşadı.

Bu sezon yine dinlenme fırsatı bulamadı.Önümüzdeki sezon performansının dibe vurması kesinlikle süpriz olmaz.Hatta normali budur,bu yaştaki bir adam için ki Forlan çok da güçlü bir oyuncu.

Evet veya hayırdan öte, gerçekten bizi istiyorsa tabiki gelsin. Bizim kulübümüz zaten değerinin farkındadır ve ona göre bir fiyat vermişlerdir. Eğer para uğruna zar zor ikna edilmeye çalışılıyorsa, boşa uğraşmasınlar.

evet ..

şu anda çok iyi bir orta saha 3lümüz olmasına ve rağmen , hücum anlamında çok fazla alternatifimiz yok maalesef .

sadece 1 örnek ;

ceza yayı çevresinden kazanılan bir serbest vurusu gol yapabilme özelliği olan belki bir selçuk var su an takımda . ancak d.forlan demek bunların %50sinin gol olması demek .

dediğim gibi bu forlanın bize sağlayacağı birsürü katkıdan sadece biri. bu bile bize kaç puan , kaç maç kazandırır , kaç tane kilitlenmiş maçı açar bir düşünün .

kuvvetlidir , ara pasları etkilidir , asist özelliği had safhadadır .

oyun zekası malumdur , hızı nispeten fena değildir .

alınırsa muhtemelen barosun arkasında 2. forvet olarak oynayacak .

32 yaşında en az 3 sene rahat oynar .

bence tek handikapı (alacağı para beni ilgilendirmez) g.amerikalı olmasından kelli takıma duyacağı aidiyet hissinin az , uyum sürecinin uzun olması .

bu sorunun da taraftar ilgisi ve muslera faktörü ile hafifletilebileceğini düşünüyorum .

özet ile , bir çok özelliği olan ve takımın hücum gücüne tek basına renk katacak , sınıf atlatacak ve çeşitlilik kazandıracak bir oyuncudur .

ben evet diyorum .

Ben sahsen istemem gelmesini ama gelirsede ölümüne destek veririm.

Zaten bu lig için cok iyi forvetlerimiz ve onların alternatifi var. Yeri geldiğinde Kazım da orda oynar.

Ona vereceğimiz parayı Lass'a versek cok daha karlı bir is yapmıs oluruz.

EVET..

Ama..

Ankette hayır ı işaretledim.. :D

Transfer nöbetinde de hayır diyorum zaten :D

Cevap: Diego Forlan'ı Kulübümüzde Görmek İster misiniz?

Po rnografik parayla gelmeyecekse buyursun gelsin ama benim görüşüm hayır.

istemiyoruz kalsin kulub bulamadi bizemi gelecek simdi , bu uruguaylilar hepsimi cirkef luganoda aynisi hersene gider avrupada gezmedi kapsini calmadi klub kalmiyor kimse istemyince fbde geri donar.

Aslında sormak bile saçma herkes Forlanı takımında görmek ister. Ama medyada 25m€ maliyet olayı birde copa americada fazla gol atmadı diye adı kötüye çıktı adamın. Neyse zaten gelirse karşı çıkan arkadaşlar da bağrına basar.

Ozellikle Terim'in takimini goz onunde bulundurarak, fizik olarak yetersiz olacagini dusunuyorum

Yani su anda olumsuz bir transfer olur benim icin

Üst Alt