Diego Rossi, Fenerbahçe'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diego Rossi, Fenerbahçe'de

transfermarktta bu adam 20den 18 milyona düsmüs. ulan adami 3 sene önce 2.5 milyona almislar. 10 kat nereye degerlendi bu adam? iyi oyuncu - kötü oyuncu demiyorum ama bunda bir mantik hatasi var. kulüplerin siraya girmesi lazim o kadar degerli bi adami almak icin.

Transfermarkt Nasıl para kazanıyor sanıyorsun sen menejerler güzel para yediriyor

•quod erat demonstrandum•

Ya reis Osayi'yi ilk maçta göklere çıkarırken böyle demiyordunuz ama :D

Göklere çıkardım mi inan hatırlamıyorum aradım taradım ilk maclarindan bu yorumlarımı buldum ..ortadaki mesaj ilk macindanmis 1 maçlık gaz mi diye sorgulamisim 😆

İyi adam yanlış ellerde olduğu için çöp olacak kariyeri

Yalnız bu samuel fena birşeye benziyor inşallah bir maçlık gazla boyledir

Fatih hocanın elinde Keitavari birşeye donusebilirdi .. Hızlı güçlü ve çalım yeteneği var ama oyun görüşü epey zayıf üstüne sistemsiz bir takımda oynuyor etkili olamaması normal

kötü topçu hiç beğenmedim şutları falan komik baya dün ordulu kaleci 5cm önünden geçen topa uzanmayı akıl etse asist olmayacaktı.

mlsten topçu alınmaz ağbii diyip çıkıyorum konudan

Fenerbahçe, Diego Rossi ile bu sezon kiralık, sonraki 3 sezon da satın alma opsiyonlu olmak üzere toplam 4 yıllık sözleşme imzalandığını KAP'a bildirdi.

1645448883279.png

:D
FBleRXkWEAMKeQi

ekside crespoyla bunu çok öven var
Crespo fena değil, iyi gibi. Özel bir oyuncu değil ama dinamik işte sahada çok fazla yere ayak basıyor. Yalnız Rossi tırt. Özellikle bizim lige hiç uygun değil. İnşallah opsiyonunu kullanırlar. Türkiye liginde kanat dediğin bir tarafta Ghezzal/Nwakaeme stili oyun kurucu kanat olacak, diğer tarafta ise Trezeguet, Bruma, Garry gibi patlayıcılığı olan kanat olacak. Bu Rossi ne ilk modele giriyor ne ikinci modele giriyor, arada kalmış boş kasa.

Crespo fena değil, iyi gibi. Özel bir oyuncu değil ama dinamik işte sahada çok fazla yere ayak basıyor. Yalnız Rossi tırt. Özellikle bizim lige hiç uygun değil. İnşallah opsiyonunu kullanırlar. Türkiye liginde kanat dediğin bir tarafta Ghezzal/Nwakaeme stili oyun kurucu kanat olacak, diğer tarafta ise Trezeguet, Bruma, Garry gibi patlayıcılığı olan kanat olacak. Bu Rossi ne ilk modele giriyor ne ikinci modele giriyor, arada kalmış boş kasa.

Bana da çok iyi gelmiyor, pek

çalım attığını görmedim, gücü ve atletizmi de yetersiz sayılır

oynarsa ancak üçlü sisteminde oynar. Onu da witor gittikten sonra bıraktılar gibi

Bankalar birliği anlaşması ? Zorunlu 8.5 satın alma opsiyonu var ? Bizim Burak Elmas da Gedson için kaynak yok desin sonra yabancı sınırımız yetmedi desin. Sadece Galatasaray uyuyormuş gibi hissediyorum şu Bankalar Birliği Anlaşmasına ?

Üst Alt