Diego Simeone Gelecek Sezon Nerede Olacağını Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diego Simeone Gelecek Sezon Nerede Olacağını Açıkladı!

1763007-37258306-2560-1440.jpg

Simeone gelecek sezon nerede olacağını açıkladı!

Atletico Madrid'in başarılı teknik direktörü Diego Simeone, Chelsea ve Inter dedikodularına cevabı verdi: ''Benim yerim Madrid'de''

Önümüzdeki sezon için Stamford Bridge veya San Siro'nun yedek kulübesinde boy göstereceği konuşulan Arjantinli teknik adam geleceği hakkında net konuştu,

''Kariyerim boyunca göçebe gibiydim, 20 yaşından beri çeşitli kulüplerde oyuncu ve antrenör olarak bulundum. Ancak her zaman kendinizi rahat ve huzurlu hissettiğiniz yerin en iyisi olduğunu düşünürüm. Benim yerim Atletico Madrid'de.'' diyerek Atletico'da mutlu olduğunu belirten El Cholo, ''Çeşitli tarzlardaki birçok antrenörle tanıştım, Jose Mourinho ve Pep Guardiola gibi. Hepsinin oyun görüşü muazzam, herkesin kendi futbol düşüncesi var ve hiçbiri ötekinden iyi değil. Ben ise kimseden etkilenmedim, kendime özgü bir futbol tarzım yok. Sadece kadromun kazanması için en iyisini yapmaya çalışıyorum'' dedi ve oyun tarzının takımlara göre farklılık gösterebileceğini belirtti, ''Eğer Barcelona'yı çalıştırıyorsanız, Inter'de seçtiğiniz yolu orada seçemezsiniz. Orada kötü oyuncu yok, sadece bu seviyenini en iyi oyuncuları var'' dedi.

''Biz kalbimizle oynuyoruz''

Avrupalı oyuncuların Güney Amerikalılarla olan en büyük farkını da açıklayan Simeone, ''Avrupalılara agresif bir ruhu aktarmak oldukça zor, Güney Amerikalılarda ise bu durum daha farklı. Biz kalbimizle oynuyoruz.'' dedi.

EUROSPORT

Artik baska bir yere gitse guzel olur. Madrid ile yapacagini yapti, bunun ustune asla cikamaz. EPL ye yakisir, alternatif Internazionale.

Artik baska bir yere gitse guzel olur. Madrid ile yapacagini yapti, bunun ustune asla cikamaz. EPL ye yakisir, alternatif Internazionale.

kımse oturmuş bir düzeni bırakıp gitmez... Atletıco madrid şuanda EPL'nin büyük takımlarından bile güçlü.. CL'de akıllı oynarlarsa bu senede Final yapabılecek potansıyelleri var

Üst Alt