Diğer Camialardan Duyumlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diğer Camialardan Duyumlar

Muharrem Başkan itiraf etmiş bu gece trtde;

ben bunu daha önce yazınca linç yemiştim ki daha sonra galatasaray'a da geleceğini ilk ben söylemiştim medyadan önce ama galatasaray taraftarı pardon ünal aysal aşıkları fatih terimin türkiyede hiçbir takımı çalıştıracak seviyede olmadığını söylüyorlardı şimdi de fatih hoca fatih hoca diye yırtınıyorlar...Süleyman Demirel'in de dediği gibi dün dündür bugün bugündür :)

Evet renktaşlar 7 martta şenol güneş trabzonla anlaştı demiştim o zaman muharrem usta vardı daha sonra yeni yönetim geldi ve ağaoğlu yönetiminin en sivri dilli yöneticisi Hayrettin Hacısalihoğlu 9 nisanda seçimi kazanır kazanmaz şu açıklamayı yaptı;

Hayrettin Hacısalihoğlu'ndan Şenol Güneş açıklaması: Gün doğmadan neler doğar Spor Haberi | GÜNEŞ

gün doğmadan neler doğar diyerek şenol güneşe usta ile yaptıkları ön protokolün geçerli olduğu imasında bulundu. Ardından rıza çalımbay rahatsızlanınca bugün mazbatayı almaya giderken de klasik geri adımını attı;

Trabzonspor'dan Şenol Güneş açıklaması

Bu hepinizin bildiği gibi türk futbolunda mealen şu eğer bjk şampiyonlar ligine kalamazsa şenol güneş seneye tüm yetkilerle bizde ama sezon sonuna kadar uefa biletini kaçırmamak adına rıza çalımbayı muallakta bırakmak adına muğlak bir açıklama yapmak zorundayız :)

Şenol Güneş Trabzonspor'a şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar işte şenol hocanın niye bu kadar sinirlendiğini anladınız mı şimdi renktaşlar zira arka koltuktaki fikoya kazığı sokmuş reis :) haberleri yok ;

Gelenler fenerli gerçekten de şenol hocanın dediği gibi anlaşmayı bozmaya gelmişler...

Protokolün geçerli olduğunu öğrendikten sonra şenol hoca;

Ben haksız bulmuyorum adam camiasına dönmek istiyor eleştirenler empati kursun; şimdi sizin adınıza stat yapmışlar çağırıyorlar gitmiyorsunuz hadi canım...

Senol Gunes - Ozkan Sumer Trabzon'da bulusacaklar, bu cok belli

Zaten Senol'un TS deplasmani sonrasi aciklamalari da buna isaret ediyordu

Turk futbolu ve TS adina olumlu bir gelisme olur

Üst Alt