Diğer Öneriler - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diğer Öneriler

Cevap: Gary Medel ( pitbull )

Bu adam efsane olur bu takımda, inanılmaz biri. Emre'ye De Jong hareketi yapar, olmadı uçan kafayla karışık tekmeyle birleşik omuz atar; her türlü sevindirir bizi.

Tek sorunu disiplin, o da zaten bizim ana sorunumuz.

Cevap: # Balazs Dzsudzsak

Hala nasıl büyük bir takıma gidemedi şaşırıyorum.Mükemmel bir oyuncu Arda'nın olası transferinde ilk olarak düşünülmeli.

Cevap: Gary Medel ( pitbull )

Hafta sonu oynadıkları ve kaybettikleri San Lorenzo maçında (ilk yarıda çift sarı karttan) kırmızı kart görerek takımını yakmış futbolcu.

Cevap: Xherdan Shaqiri

Avrupanın büyük klüpleri sıraya girmişler. Büyük ihtimalle İtalya ya Juve ye gidecek. Tebrik ediyorum sizi erken gördünüz ama göremeyenler bizi ne hallere düşürdüler..

Asıl büyük sorun transferi gerçekleştikten sonra çıkacak gibi :sad007:

Adı nasıl okunuyor bu çocuğun? :D

Balaş Cucak.

-

Dzsudzsak benim beyendigim bir oyuncu, ama bence burda cogu kisi Dzsudzsak top teknigi yuksek, bildigimiz modern kanat oyuncularindan saniyor. Ama Dzsudzsak'in top teknigi okadarda iyi degil, şov beklemeyecen Dzsudzsak'i izlerken. Teknigi asla Arda, Quaresma vsvs tip oyuncular kadar degil. Dzsudzsak'nin sol ayagi muthis, cok duzgun orta verebilen bir oyucu ve fizik ozelliklerini cok iyi kullaniyor. Dzsudzsak hizi ile adam gecebilir, yanindan atar ote tarafindan gecer, orta yapar, dogru bir santrofor bunu gole cevirir. Verimli bir oyuncu, kimsenin suphesi olmasin, ama goze hos gelen bir futbol sergiliyormu ?

Balaş Cucak.

-

Dzsudzsak benim beyendigim bir oyuncu, ama bence burda cogu kisi Dzsudzsak top teknigi yuksek, bildigimiz modern kanat oyuncularindan saniyor. Ama Dzsudzsak'in top teknigi okadarda iyi degil, şov beklemeyecen Dzsudzsak'i izlerken. Teknigi asla Arda, Quaresma vsvs tip oyuncular kadar degil. Dzsudzsak'nin sol ayagi muthis, cok duzgun orta verebilen bir oyucu ve fizik ozelliklerini cok iyi kullaniyor. Dzsudzsak hizi ile adam gecebilir, yanindan atar ote tarafindan gecer, orta yapar, dogru bir santrofor bunu gole cevirir. Verimli bir oyuncu, kimsenin suphesi olmasin, ama goze hos gelen bir futbol sergiliyormu ?

Appreciate it sir.

Üst Alt