Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu başlık altında yayın platformları ve paketleri , yapılan teklifler ve iptal süreci hakkında paylaşımda bulunuyoruz..

* * *

Henüz şampiyonlar ligi paketi belli olmadığı için ligtv almak istemedim , ısrarla sporun yıldızı paketine dahil olacak mı diye sormama rağmen bu konuda MTsi açıklama yapmak istemedi.

Ben de iptal dilekçesini fax ile yolladım , size teklif yapılacak diye telefon geldi ancak arayan da olmadı.
Yayınları tamamen kapatmışlar , ilginçtir bakalım teklifte bulunacaklar mı merak ediyorum.Şampiyonlar ligi paketleri de ne olacak muamma..

Süreci paylaşmaya devam edeceğim ama şunu da paylaşayım , iptal faxı çekenlere hatırı sayılır indirimli teklifte bulunuyorlar.

Şu an sanırım 99 tl olan sporun yıldızı paketi ( ligtv vs .. ) 'ni 75 tl civarına pazarlıyorlar.

Bu arada haftada en az 2 kez arayan dsmartı engellesem de bir yolunu bulup tekrar aramaya devam ediyorlar.

bugün aradılar geçen sene 650 tl ye yıllık almıştım bu sene 1180 tl bana öelmiş.

12 ay 99 tl

18 ine kadar kullanabiliyormuşum iptal edicem.

Ne digiturku gardasım ulke elden gidiyieah.

Ekimde yenileme surecine giricem ben de. Her sene fax muhabbetiyle iyi indirimler ve bedava kanallar aliyorum. Ayni sekilde devam ederiz.

Aralık ayında iptal faxı çektim ben de Digitürk için (artık gelenek oldu her yıl yapıyorum) kredi kartına 67×12 aydan devam ettim.Daha önceki yıllarda yaptıkları teklifleri kabul etmeyip teknosa veya mediamarkttan şifreyle kampanyalı üyelik alıyordum aylık 50 tlye denk geliyordu yaklaşık ancak artık böyle bir seçenek kalmadı.Mecburen pazarlığa giriyorum müşteri hizmetleriyle.Şampiyonlar ligi yüksek ihtimal digitürkte olucak o nedenle yüksek tekliflerle gelebilirler elleri güçlendi 80 tlye kadar kabul edebilirim sanırım en fazla.

Dsmart da dediğiniz gibi 5 yıl önce iptal ettik hala arıyorlar farklı numaralardan.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ahh iptv ahh önceden satışını yapardık 180 tl ye full hd idi tüm yayınlar(d smart-tivibu-Lig tv). Sonra digitürk ciddi şekilde ihtarname çekti o gün bu gündür ip tv işlerini bıraktım. Eğer güvendiğiniz biri var ise düşünmeden alın derim

Üst Alt