Digitürk HD kampanyası


arkadaşlar digitürk giriş paket+sporsever paket+hd servisine 2 yıl taahhütlü aylık 19 tl fiyat çekiyor. kurulum ücreti yok ama aktivikasyon için 20 tl talep ediyorlar.Son olarak ntvspor hd de digitürkte. Ama bazı sitelerde d-smart'ın görüntü kalitesi daha iyi deniliyor.Tam olarak karar veremedim; yardım ederseniz sevinirim.
 
Cevap: Digitürk HD kampanyasıGeçen gün Digiturk'ten aradılar beni.

Adam anlattı ben de telefonu masanın üstüne koydum.

Belki bunu anlatmıştı. :)
 
Cevap: Digitürk HD kampanyasıDigirturk u bilemiyorum ama Dsmart ın hd si gercekten sağlam. Bir sürü sinema kanalı var hd. Yanlış bilmiyorsam 18 tane hd kanal olmalı.
 
Cevap: Digitürk HD kampanyasınasıl bir paket bu hangi kanallar var açıklayabilirmisiniz eğer ligtv felan var ise bende üye olmak isterim
 
Cevap: Digitürk HD kampanyasıArastırmak lazım , ligtv yi 19tl ye vereceklerini hiç sanmam.spor paketi derken lig tv yok için sporsever paketiymiş o yanlış anlaşılmasın. içinde;

70 Fox Sports

71 Eurosport

72 Eurosport 2

81 NBA TV

83 Extreme Sports

84 ESPN America

85 ESPN Classic

370 Fox Sports HD

371 Eurosport HD

377 Lig TV 90+1

383 ESPN America HDkanalları var
 
Cevap: Digitürk HD kampanyasıDigitürke para vermeyin işe yaramaz kanallara pahalı fiyat veriyorlar taahhütlü hiç vermeyin sizi takmıyorlar pek biri Lig tv yi 30 liraya izler biri 75 lira civarına aldıgı parayı kesinlikle hak etmiyor dsmart hem ucuz hem gerçekten sinemaları kaliteli gibi ikisini de kullandım ancak dsmartta son zamanlarda pahalılaştırdı sanki
 
Cevap: Digitürk HD kampanyasıCanlı veren paket ne kadardan başlıyor? Bilgin var mı? :)Valla şöyle bir olay var, 2 temel paketi alacaksınız üzerine platin paket (esas paketler bunlar) alıyorsunuz. İşte sporsever paketi vesaire. Biz kullanıyoruz da oradan biliyorum. Mesela bizimki,Sporsever paketi + Belgesel paketi (temel paketler)

Full spor paketi (platin paket)Toplamda 58 kağıt yapıyor. Digiturk'den aradılar geçende aynı paketler hd yayınla 13 lira daha fazla ile 71 lira.
 
Cevap: Digitürk HD kampanyasıValla bizde şöyle bir olay var, 2 temel paketi alacaksınız üzerine platin paket (esas paketler bunlar) alıyorsunuz. İşte sporsever paketi vesaire. Biz kullanıyoruz da oradan biliyorum. Mesela bizimki,Sporsever paketi + Belgesel paketi (temel paketler)

Full spor paketi (platin paket)Toplamda 58 kağıt yapıyor. Digiturk'den aradılar geçende aynı paketler hd yayınla 13 lira daha fazla ile 71 lira.Anladım, teşekkür ederim. :)
 
Cevap: Digitürk HD kampanyasıGeçen senelerde Lig Tv için uygun paketler vardı ancak şuanda yeni üyelikler için 50-55 Liranın altında canlı maçlarını izleyebiliceğiniz paket yok
 
Cevap: Digitürk HD kampanyasıTeledünya Aylık 10 HD kanal hemde, hepsi 1920x1080 çözünürlükte(Full HD) ve öyle Kuzey Kore kanalı veya Antartika kanalları da değil, ay da 9.5 TL, Digitürk artık sadece marka satmaya yani isim satmaya başladı. LigTv ellerinden çıktığı an da, sonları Cine5-Teleon gibi olur zaten.Çok çok pahalı ay da 19 TL.
 
Cevap: Digitürk HD kampanyasıTeledünya Aylık 10 HD kanal hemde, hepsi 1920x1080 çözünürlükte(Full HD) ve öyle Kuzey Kore kanalı veya Antartika kanalları da değil, ay da 9.5 TL, Digitürk artık sadece marka satmaya yani isim satmaya başladı. LigTv ellerinden çıktığı an da, sonları Cine5-Teleon gibi olur zaten.Çok çok pahalı ay da 19 TL.Ona pahalı diyorsan hd filan olmayan Digitürk ekonomik paket fiyatı 25.99 tl :eek: kanallar:35mmnar.jpg
 
Cevap: Digitürk HD kampanyasıTeledünya Aylık 10 HD kanal hemde, hepsi 1920x1080 çözünürlükte(Full HD) ve öyle Kuzey Kore kanalı veya Antartika kanalları da değil, ay da 9.5 TL, Digitürk artık sadece marka satmaya yani isim satmaya başladı. LigTv ellerinden çıktığı an da, sonları Cine5-Teleon gibi olur zaten.Çok çok pahalı ay da 19 TL.Yok be hocam öyle değil,D-Smart lig maçlarını yayınlamayıp nasıl büyüyebiliyorsa Digitürk'de varlığını devam ettirir.Cine5-Teleon zamanında uydu sistemleri bu kadar yaygın değildi,herkes tüplü tv kullanıyordu ve karasal yayın fazlaydı.3 sene sonra Digitürk ihaleyi kaybetse bile kutu satmaya devam eder insanların elinde LCDler olduktan sonra.Ha ama gelecek IPTV olayında.Tivibu şimdi çok kötü görünebilir ama ilerde en iyi platform olacak.
 
Üst Alt