Digitürk İmzalamadı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digitürk İmzalamadı

trtspor altyazı geçiyor digitürk imzalamadı diye. trtspor da artık masada, 5 saniye geriden gelen ses ile süper lig keyfi.

Insallah trt alir ve kulüplere simdi ki fiyatin 10‘da 1‘ini verir ve kulüpler insallah daha da batar, agizlari kokarcasina ac kalirlar, iflas edip kayyum (GS deki kayyum elmas gibi) atanir.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Açık kanaldan versinler. Millet uyumaya yer arıyor zaten maçları saldın mı kimse başka bir şeyle ilgilenmez

Değerini kaybetmiş - kalitesiz futbol ve çıkarcı yorumcuların kaynadığı Türkiye Süper Ligi'ne kim neden para bağlasın.

Yepyeni bir üyelik/paket satın alma / taahhütte (hani digiturk olmadı diyelim) şu an izleyenlerin yüzde kaçı tekrar taahhüt verip izler? bence %60 i maksimum.

Bu işin oluru tamamen dijital ortamdan yayını iletmen- kutu falan satmadan. Apayrı bir süre ve maliyet bana göre. İnternet iyi kötü her yerde var. Ona görede kısmen uygun fiyatlandırırsın - takımın maçları vs gibi üyelik altında kategorilendirirsin. Bana göre dekoderli falan olcak iş değil.

Ya da çok basit , TFF lig için kanal yapacak online yayın veren. Bilet alır gibi maç alıp izleyecen. Yorum yok, yorumcu yok . Satın alının maçın hasılatını ev sahibi - deplasman vs nasıl ayarlıyorsan paylaştırıcan bitti gitti. Gerçi anadolu kulüpleri kabul etmez , normalden az kazanırlar heralde o durumda bilmiyorum kim ne alıyor nasıl hesaplanıyor.

Saran'ın almasının imkanı yok ne alt yapıları var ne de o paralara çıkabilirler baştan beri blöf olarak kullanılıyor Bein hariç kimse bu ülkedeki futbola 1 kuruş fazla vermez.

Saran da imzalamadı sanırım.iş dönüp dolaşıp beine gelecek.nihat efendi beine gidip ben ettim siz etmeyin deyip yalvarsın

Saran da imzalamadı sanırım.iş dönüp dolaşıp beine gelecek.nihat efendi beine gidip ben ettim siz etmeyin deyip yalvarsın
Ersin Düzen geçen gün Saran’ın kendisine kalan küçük bölümü imzalayacağını,büyük paket için ise Bein ve Saran ın dışında başka bir yayıncı kuruluşun devreye girebileceğini söyledi.Benim aklıma Demirören in Dsmart geldi ama bakalım ne olacak.

Üst Alt