Digiturk Play | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
arkadaşlar içinizde digitürk play kullanan varmı? almak istemiyorum ama artık kahvelerde sinir içinde maç izlemekten çok sıkıldım,kafa kaldırmıyor artık . tüm karşılaşmaları 10 taksitle 219 tl ye veriyorlar. kullanan varsa önerirmisiniz

al rahat et ya.. kahvede sezon boyu o paradan cok daha fazlasini harcarsin.. inanilmaz ucuza kapatmis oldugun yetmezmis gibi bir de insan gibi ayaklarini uzatip mac izleyeceksin..

arkadaşlar içinizde digitürk play kullanan varmı? almak istemiyorum ama artık kahvelerde sinir içinde maç izlemekten çok sıkıldım,kafa kaldırmıyor artık . tüm karşılaşmaları 10 taksitle 219 tl ye veriyorlar. kullanan varsa önerirmisiniz

İnternet hızın önemli açıkçası...

Geçen sene 1-2 maçta sinir ettiği ve çok takıldığı olmuştu ama genel olarak %90 memnunum diyebilirim ... Fiyat olarak makul cidden hele bide lcd + laptop varsa bağlıyosun televizyona bi farkı kalmıyo kutudan ;)

Harici LCD monitörüm var. Laptopu bağlıyorum. İnternetim de sorunsuz olduğu sürece sıkıntı yaşatmıyor. Çok rahatım. Formamı giyip yatağa/ koltuğa uzanıp evde maç keyfini yapıyorum. İsteyen arkadaşım olursa da geliyor maçı izlemeye. Öneririm imkanın varsa ve GS'nin maçları dışında digiturk bir anlam ifade etmiyorsa senin için.

Geçen Arsenal maçı öncesi aldım ben süper paketi ve gayet memnunum..

Fiyatı da gayet uygun..Hiç bir şekilde donma yaşamıyorsun,sadece net hızına göre görüntü kalitesi etkileniyor..

İlk defa geçen sene kullanmıştım ve adamın sinirini bozan bir çok şey olmuştu. bir kaç maçta yayın yapamadılar ve son haftalara doğru 20 saniyede bir ekranda sağa- sola, aşşağıya- yukarıya, çapraza hareket eden numaralar çıkmıştı. Onun dışında bi sıkıntı yaratmadı. Korka korka bu senede aldım bakalım nasıl olacak.

Edit: he birde maç 40-45 saniye geriden geliyor. Millet gol diye bağırırken sen 40 saniye sonra izliyorsun.

İlk defa geçen sene kullanmıştım ve adamın sinirini bozan bir çok şey olmuştu. bir kaç maçta yayın yapamadılar ve son haftalara doğru 20 saniyede bir ekranda sağa- sola, aşşağıya- yukarıya, çapraza hareket eden numaralar çıkmıştı. Onun dışında bi sıkıntı yaratmadı. Korka korka bu senede aldım bakalım nasıl olacak.

Hangi maçları yapamadılar? Ben bütün maçları (GS) izlediğimi hatırlıyorum.

Geçen seneden beri ben de DPlay kullanıyorum, bi sıkıntı olmadı şuana kadar, son maçlara doğru ufak tefek donmalar oldu ama yine de izledik maçları. Altyapı olarak https://octoshape.com ' u kullanıyorlar. Haliyle televizyona bağlayınca da görüntüyü normalden farksız bi şekilde alıyosun HD olarak.

Tek kötü yanı yayının geriden gelmesi, eğer evin yakınlarında kafe varsa alma sakın, maçın tadı tuzu kaçar.

alıcam herhalde beyler ,yayının geç gelmesi sorun olacak gibi çünkü hemen 2 bina yanda kahvehane var ama takıcam kulaklığı kulağa veriecem son ses yapacak birşey yok.

gecen seneden beri kullanıyorum gayet memnunum sadece yayın 30-40 saniye geriden geliyo onun dısında bi sıkıntı yasamadım.alacak arkadaslara siddetle tavsiye ediyorum:)

Üst Alt