Digiturk'ten Şifresiz Spor Haber Kanalı: beIN Sports Haber - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digiturk'ten Şifresiz Spor Haber Kanalı: beIN Sports Haber

Spor Haber kanallarının son dönem konsepti böyle renktaş.
Biliyorum sky sport news bein sport news hep böyle ama biraz küçük yapar insan. Ntvspor ilk çıktığı ve tutulduğunda da böyleydi ama daha küçüktü . Bu bildiğin abartı bir kaplama olmuş. Valla kaliteli kanal olacak belli ama sırf şu saçmalık için bile seyirci kaybeder özellikle yaşı orta ve ileri seyirciler için

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

fülker-efes maçından bu yana izliyorum. Şuan da Çağıl'ın programı var. EL maçı sırasında sağ kenardaki sonuç kısmı yoktu maçta. Ama programlarda ve haberlerde olacak sanırım. Olsun böyle de fena değil. İzleyecek kanal çıktı işte ne güzel.

beIN'in hatun yapılanması fena. Sabah akşam izlenir :ka19:

fülker-efes maçından bu yana izliyorum. Şuan da Çağıl'ın programı var. EL maçı sırasında sağ kenardaki sonuç kısmı yoktu maçta. Ama programlarda ve haberlerde olacak sanırım. Olsun böyle de fena değil. İzleyecek kanal çıktı işte ne güzel.

beIN'in hatun yapılanması fena. Sabah akşam izlenir :ka19:
Arkadaş bir kız da etek boyu uzun olmaz mı. Biri de kilolu olmaz mı. Hepsi aynı fabrikadan cıkmış gibi

Hayal kırıklığına uğradım. Bu kanalın formatı böyle devam ederse aspor falan değil ntvspor u bile geçemez. Tamam haber kanalı da ne bileyim biraz farklı şeyler olur . Zırt pırt türkiye'den haber dünyadan haber afrikadan haber haber haber . Adı haber diye illa 24 saat haber mi vermen lazım . Umarım format zamanla oturur yoksa bu yayınlar ve kütük gibi bilgi ekranı ile kimse izlemez ben de dahil

Hep aynı haberleri veriyorlar

LG-K430 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ya zaten bizde hata . Allah'ın arabı şifresiz kanala nitelikli şeyler koyar mı. Tamam haber kanalı olabilir ama mesela ahaberde sürekli haber mi var , çeşitli programlar ve değişik şeyler var . Bunlardaki programlar da 3 4 tane ve zorlama koyulmuş gibi . Insan izlerken sıkılıyor, ntvspor gibi olur demiştim ama imkansız. Illa para verip digiturk almak lazım fakire yine ekmek yok

Ya zaten bizde hata . Allah'ın arabı şifresiz kanala nitelikli şeyler koyar mı. Tamam haber kanalı olabilir ama mesela ahaberde sürekli haber mi var , çeşitli programlar ve değişik şeyler var . Bunlardaki programlar da 3 4 tane ve zorlama koyulmuş gibi . Insan izlerken sıkılıyor, ntvspor gibi olur demiştim ama imkansız. Illa para verip digiturk almak lazım fakire yine ekmek yok

Dur bakalım daha yeni bi kanal yeterli reytingi alamazsa daha farklı şeyler yapabilirler.

Dur bakalım daha yeni bi kanal yeterli reytingi alamazsa daha farklı şeyler yapabilirler.

Zaten yeterli reytingi almaları imkansız. Yeni kanal evet de genellik spor kanalları nasıl başlarsa aynı konsepte gidiyor yani ulusal kanallar vs gibi değil . Aspor ilk açıldı adamlar o günden beri aynı formatla gidiyor. Ntv desen aynı . Zaten bunların tüm ülkelerdeki haber formatları aynı. Ben farklı bir şey olur sanmistim ama malesef olmadı. Ya bir kanal yarim saatte bir haber verir mi ?

Üst Alt