Digitürk'ün Hala Şampiyonlar Ligi İçin Resmi Açıklama Yapmaması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Digitürk'ün Hala Şampiyonlar Ligi İçin Resmi Açıklama Yapmaması

Ulan forvet alınmaz, Şampiyonlar Ligi yayınlanmaz, Trabzon'dan 4 yenir. Ne biçim sezon başı bu yaa. Eskiden maçlar Star'da forvette Jardel arkasında Hagi olur, Trabzon'a biz 4 atardık. Nerede o eski günler..

Sabri Ugan'ın sunduğu Star TV'de "Şampiyonlar Ligi Özel" programı vardı. Hatırlar mısınız? Şimdi aklıma geldi. Duygulandım.

Sabri Ugan'ın sunduğu Star TV'de "Şampiyonlar Ligi Özel" programı vardı. Hatırlar mısınız? Şimdi aklıma geldi. Duygulandım.

Herkes o programdan bahseder ama nedense ben o programın özlenecek bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bizim maçtan sonra 90 dakika diğer maçı gösterip ondan sonra özetlere geçerlerdi. Diğer maçların sonuçlarını söylerlerdi ve sonucu bildikten sonra özet izlemeyi de sevmiyorum. Ayrıca şimdi tüm maçlar yayınlanıyor. İstediğin maçı canlı izleyebiliyorsun. Konferans yayınından tüm maçların anı anına pozisyon tekrarları var. Ben oradan izlemeyi tercih ediyorum. Eğer oradan izlememişsem, gece boyu skorları öğrenmeden maçlar bittikten sonra özetleri skor spoiler'ı vermeden gösteren bir site var oradan bakıyorum daha lezzetli oluyor. Star zamanı bizim maçtan sonra 90 dakika gruptaki diğer maçı veriyor, gecenin 2'sinde özetlere anca geçiyordu. Bir de cumartesi öğle vakti verirlerdi. Şimdi her şey anında görüntü..

Herkes o programdan bahseder ama nedense ben o programın özlenecek bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bizim maçtan sonra 90 dakika diğer maçı gösterip ondan sonra özetlere geçerlerdi. Diğer maçların sonuçlarını söylerlerdi ve sonucu bildikten sonra özet izlemeyi de sevmiyorum. Ayrıca şimdi tüm maçlar yayınlanıyor. İstediğin maçı canlı izleyebiliyorsun. Konferans yayınından tüm maçların anı anına pozisyon tekrarları var. Ben oradan izlemeyi tercih ediyorum. Eğer oradan izlememişsem, gece boyu skorları öğrenmeden maçlar bittikten sonra özetleri skor spoiler'ı vermeden gösteren bir site var oradan bakıyorum daha lezzetli oluyor. Star zamanı bizim maçtan sonra 90 dakika gruptaki diğer maçı veriyor, gecenin 2'sinde özetlere anca geçiyordu. Bir de cumartesi öğle vakti verirlerdi. Şimdi her şey anında görüntü..

Hocam ne yaptınız allah aşkına :) Dönemin şartlarına göre çok başarılıydı. Skor vermeleri dışında pek bir eleştiri yapılamaz. Oyuncularla ilgili dosya, önümüzdeki hafta oynanacak maçlar ve takımlarla ilgili analizler, videolar artıları eksileri... Bence dolu dolu bir programdı. Şimdi hepsi bir tıkla elimizin altında ama internetin olmadığı o yıllarda o programa ihtiyacımız vardı.

O gunku program vasatti bence , 3 boyutlu analizler , sut suratleri , sanal gerceklik eklentileri

Hic bir sey yoktu , mac ozeti ver gitsin seklindeydi

Tivibu'nun UEFA ile yaptığı anlaşma 2017-18 sezonu sonu itibarıyla sona erdi. Kurum, 2018-19 sezonundan itibaren üç sezonluk yeni yayın dönemi ihalesini açmıştı.

Gerçekleştirilen ihale sonucunda, Şampiyonlar Ligi yayın hakları ihalesini kazanan taraf, Digiturk'ün sahibi beIN Media Group oldu. Avrupa Ligi yayın hakları ihalesini ise Saran Group kazandı. Anlaşma üç sezon boyunca geçerli olacak. 2021-22 sezonu için yeni bir ihale daha açılacak.

Şampiyonlar Ligi maçları beIN Sports ekranlarında olacak. Saran Group'un kurduğu S Sport, Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizin maçlarını yayınlayacak. beIN Media Group'un Saran Group ile anlaşması ve UEFA Avrupa Ligi'ndeki bazı maçların beIN Sports'tan yayınlanması da gündemde.

Tarafların resmi açıklamayı henüz yapmamış olmalarının altında, ödeme planı konusunda henüz nihai anlaşmanın sağlanamaması olduğu düşünülüyor.

Futbolseverlerin en çok merak ettiği konu ise, haftada bir maçı şifresiz kanaldan izleyip izleyemeyecekleri.

Uzun zamandır sürmekte olan bu gelenek, 2018-19 sezonundan itibaren sona erebilir. Yayın haklarını alacak platformun, tüm müsabakaları sadece kendi kanallarından yayınlama hakkı bulunacak.

İhaleyi kazanan TV platformu, dilediği takdirde, TRT ya da başka bir kanal ile anlaşıp haftada 1 maçı şifresiz olarak izleyicilere sunma hakkına da sahip olacak.

Goal

Yalniz uyelik alirken lig maclari veya avrupa ligleri icin aldik

Orada bize sampiyonlar ligi vaad edilmedi . Adam bir ek gelir elde edemeyecek ise zaten kazaniyorsa mevcut uyeliklerden , neden yayin haklarina para odesin

Mutlaka ek ucret olacaktir

Onemli olan ek ucret degil , evlerimizdeki mevcut platformlardan biriyle izlenebilmesi

Daha fazla üye gelmesi için teşvik olacağı için

Gelecek seneki fiyatlara zaten yansıtacaklardır.

Ben n11.com üzerinden 78,75 TL'ye aldım sporun yıldızı paketini, şampiyonlar ligi için ek ücret gelmez umarım. Bein Sports yakın zamanda bir açıklama yapar.

kuponla mı :D

80,5'a gelen var en ucuz
Hem indirim vardı, hem de kupon kullandım. Aylık 78.75'e geldi. Geçen sezon kendi üyeliğim vardı 69'a, bu sezon eşimin adına bu şekilde hallettim. Bana ilk 6 ay 54 falan ikinci altı ay 109 önerdiler. Dondurma hakkı da vardı sanırım, faturalı olduğu için. Onu kabul etmedim, sonra istedim ama vermediler. Ben de en son bu çareyi buldum. :)

Zamanında Star nasıl bir ihale kazanmışsa 1993'ten 2012'ye kadar maçları yayınladılar. Şimdikiler anca 3 senelik yayınlıyor. O da hala soru işaretleri dolu.

Üst Alt