Dikkat! Link İsteyerek (Ya da İma Ederek) Maç Konusundan Atılabilirsiniz!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Değerli üyelerimiz,Maç konusunda link isteyen, bunu ima eden, veren yada teşebbüs eden herkes anında konudan uzaklaştırılmaktadır.Çünkü biz yasal şirketlere, yasa dışı yollarla gelir kaybettirecek bir oluşum değiliz. Maçı yayın hakkı elinde olan kuruluşlar, bu yayınlar için büyük paralar ödüyor. Bunun karşılığında kutu satıp abone kazanıyorlar ve gelir elde ediyorlar. İnternet üzerinde yasa dışı yayın yapan siteler, bu duruma engel olup haksız kazanç ve kayıplara yol açıyor.Bu sebeple, buna alet olan, link dağıtan buna göz yuman siteler, suça ortak oluyor ve cezaya çarptırılabiliyor.Bu konu ceza kurallarımızda açıkca belirtilmesine ve konu içerisinde tekrar tekrar hatırlatılmasına rağmen, bazı bizi tanımayan üyelerimiz bu hataya düşüp link arayışına girişebiliyor.Bir üyenin sorumsuzluğu, hem kendine hem de site yönetimine büyük tazminat talepleri içeren davalar açılmasına sebep olabilir.Bu sebeple, bu tür uygunsuzluk içeren her mesajı editleyerek, talepte bulunanı konudan uzaklaştırıyoruz. Bu algı yerleşinceye dek bu yaklaşımı sürdüreceğiz.Bu eyleminde devam eden kişiler, tekrar eden girişimlerinde daha ağır cezalara çarptırılacaktır.Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 
Cevap: Real Madrid Maç Konusundan Neden Atıldınız?Yasal olduğu iddia edilen linkler hakkında açıklama;GSCimbom.com için link verilen sitenin yasal olup olmaması önemli değildir. Bizim için tümü yasaktır. Neden mi?1-) Biz siteleri yasal yada yasal değil diye kategorize edemeyiz. Biz bu siteleri tanımayız, bilmeyiz. Yasal zannıyla konulan ancak yasal olmadığı ortaya çıkan bir site yüzünden büyük cezalar alabiliriz.

2-) GSCimbom 'un link bulunabilir bir site gibi algılanmasını istemeyiz. Biz yayın hakkını elinde bulunduran kuruluşlara zarar verecek bir oluşum değiliz, olmayız.

3-) Bir üyemiz (yasal diye) link paylaşımı yaparsa, bu durumu bilmeyen bir diğeri, yasal olmayan bir link yayını da yapabilir yada forumda link isteyebilir. Dolayısıyla ceza kurallarımızda açıkca yazan ihlallerden birini işler ve ceza alır. Bize moderasyon yükü getirmesinin ötesinde, "senin linkin yasal değildi, ötekininki yasaldı" diye kimseye anlatamayız.Bu sebeplerle anlayışınızı rica ediyoruz.
 
Cevap: Dikkat Link İsteyerek (Ya Da İma Ederek) Maç Konusundan AtılabilirsinizArtık link isteyerek bizim Digiturk 'le papaz olmamızı sağlayan pek fazla kişi kalmadı. Bazı yeni üyeler bu hassasiyetimizden haberdar değiller ancak onlar da pek yakında öğrenecekler.Bu hassasiyet için üyelerimize teşekkür ederiz.
 
Cevap: Dikkat Link İsteyerek (Ya Da İma Ederek) Maç Konusundan AtılabilirsinizGSC, link dağıtan yada paylaşabileceğiniz bir oluşum değildir.Link isteyerek bizi ve kendinizi zorda bırakmamanız önemle rica olunur.Edit: Maç oynanırken gol videoları istemek yada paylaşmak da yasaklı gruptadır.Bu konuya hassasiyet göstermenizi rica ederiz.
 
Cevap: Dikkat Link İsteyerek (Ya Da İma Ederek) Maç Konusundan AtılabilirsinizLink istemek yayıncı kuruluş karşısında bizi zora düşürmektedir.Bu sebeple link isteyen, ima dahi eden kişiler konudan atılmaktadır.
 
Cevap: Dikkat Link İsteyerek (Ya Da İma Ederek) Maç Konusundan AtılabilirsinizLink istemek ve dağıtmak kesinlikle yasak.
 
Biz hatırlatma görevimizi yerine getirelim.Link üzerinden yayın yapan siteler yasa dışıdır. Bu sitelere link vererek yönlendiren siteler suça iştirak etmiş olurlar.Cezai işlemler dolayısıyla, GSCimbom.com yayın hakkını para ödeyerek satınalmış kuruluşlara bu kötülüğü yapacak bir oluşum değildir. Lütfen link paylaşmayın, istemeyin, ima dahi etmeyin.Bizleri zorda bırakan üyelerimize cezai işlem uygulamamız gerekmektedir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt