# Dimitar Berbatov - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Dimitar Berbatov

Cevap: Berbatov'dan Yeşil Işık

30 tane golcümüz var ve bu adam Riera gibi olur bize gelirse. 10 gol atamaz o kadar iddialıyım.

Artık bu tarz ismi olan ama fazla katkı veremeyecek adamlarla ismimizin bile anılmaması lazım.

Min. 25 gol atar bunlardan 5 tanesi kafayla, 7 tanesi ceza sahası içi, 8 tanesi bazuka, 5 tane de fantastik [jeneriklik :ka21:]

5 Milyon sterlin 7-8 milyon euro yapar. 31 yaşındaki bir oyuncuya verilecek maksimum bonservis taş çatlasa 4 veya 5 milyondur. Oda zaten kaliteli bir oyuncuysa..

Manchester United transfer rumours July 2012 - Official Manchester United Website

This month's rumours

Arriving

Christian Eriksen (Ajax)

Nathaniel Clyne (Crystal Palace)

Radamel Falcao (Atletico Madrid)

Moussa Dembele (Fulham)

Marouane Fellaini (Everton)

Paulo Henrique Ganso (Santos)

Lucas Moura (Sao Paolo)

Robin van Persie (Arsenal)

Yohan Cabaye (Newcastle)

Demba Ba (Newcastle)

Fernando Llorente (Athletic Club)

Axel Witsel (Benfica)

Luke Shaw (Southampton)

Julio Cesar (Inter Milan)

Joao Moutinho (Porto)

Mats Hummels (Bor.Dortmund)

Leighton Baines (Everton)

Luka Modric (Tottenham)

Leaving

Ji-sung Park (QPR)

Fabio (QPR - loan)

Dimitar Berbatov (Galatasaray)

Paul Pogba (Juventus)

Ben Amos (Hull - loan)

Ezekiel Fryers (Tottenham)

Nani (Manchester City)

Federico Macheda (Watford)

John Cofie (Sheffield Utd - loan)

bu ne lan !

Bull crap

rss-redlight.jpg

Cevap: # Dimitar Berbatov

söylenti olduğunu biliyorum ancak çok saçma . Düşünsenize Galatasaray Resmi Sitesinde atıyorum eboue fenere gitti diye haber yaparmı ? her ne kadar söylenti olursa olsun .

Leaving

Ji-sung Park (QPR)

Fabio (QPR - loan)

Dimitar Berbatov (Galatasaray)

Paul Pogba (Juventus)

Ben Amos (Hull - loan)

Ezekiel Fryers (Tottenham)

Nani (Manchester City)

Federico Macheda (Watford)

John Cofie (Sheffield Utd - loan)

:confused:

2/7/2012:Galatasaray president Unal Aysal is determined to sign Dimitar Berbatov this summer. Quoted by Bulgarian website Gol.bg, the Istanbul club's supremo said: "The Bulgarian is a great forward. I want him to join us but, of course, coach Fatih Terim has the final word."

Bu tip haberleri koyup, gelenler gidenler diye soylentileri koyuyorlar. Heyecana gerek yok yani. Bizim sitede Berbatov ile ilgilenmedigimize dair aciklamanin da haberi var orda.

Çilek Berbatov arkadaşlar hiç kafanızı yormayın gece geç saatlere kadar nöbet tutmayın . Uzun boylu , sarışın , çileğe de benziyor :D

Üst Alt