dinamo beşiktaş, cska fenerbahçe, lokomotiv galatasaray | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

dinamo beşiktaş, cska fenerbahçe, lokomotiv galatasaray

Gorunen o ki , dun takim oyununda esprili bicimde dile getirilen bu hadise yakin zamanda gecerli olacak

Bilancolarin hepsi artik CL gelirleri ya da oyuncu satislariyla bile toparlanamayacak durumda

Yabancilara satislara da mevzuat izin vermiyor , devletin bagli kurumlari dogu bloku ulkelerindeki gibi, ismi verip mevcut yonetim seklini koruyarak kulupleri satin alabilir . Nakit sermaye koymadan , borclari ustlenerek , gelirlere de el koyarak eski Kit lerin mantigiyla kulupleri isletebilir

Bu durumda satin alan grubun durumuna gore isim belirlenir

Isci sinifi lokomotiv , enerji sirketleri dinamo , cska da asker sinifiymis

Bjk tupras , fb aselsan , biz de kardemir veya petkim olabiliriz

Ozel tesebbuslerle ilgili mevzuat yolu kapali ama devletce bir girisim olmaz ise gercekten avrupaya gidemeyecek ve mahkemelik olacagiz

yok öyle bir dünya.

Galatasaray satılamaz, satın alınamaz.

bilançomuzda öyle kötü değil bizim tek sorunumuz haddinden fazla harcayan yönetimlerdi. bu yönetiminde böyle bir işe gireceğini düşünmüyorum.

sinan sunları biz desek 2 sayfa dernek kanunlarıyla yönetilen kulupler cart curt diye söze başlar sonra ihraç için kampanya başlatırdın

Devlet yonetiminde olmasi lazim

Bjk emlak konut gibi mesela , ya da ozel tesebbus olsa bile yuruttugu is kolu sebebiyle devlet tarafindan , tam ortusmuyor ama tcdd gibi filan

sinan sunları biz desek 2 sayfa dernek kanunlarıyla yönetilen kulupler cart curt diye söze başlar sonra ihraç için kampanya başlatırdın

Cevabi bir ustte verdim , mesela socar olmaz , arap sermayesi , uzak dogu fonlari olmaz .. ayrica benim itirazima gerek yok ki , mevzuat uygun degil

Devlet kontrolundeki sirketlerle bagil ortaklik ise farkli bir durum .

Kotu degil mi ? Bunu finansal tablolara hakim olarak mi soyluyorsun
hayır hakim değilim.

önümüzdeki sezon futbol takımı için ortaya 70-80 milyon euro koyabiliyormuyuz ? koyabiliyoruz.

projelerden gelecek paralar var. ne kadar gelir bilmiyorum ama banka borcumuzu kapatacak yada büyük kısmını kapatacak diye düşünüyorum.

Galatasarayın aman battık biri satın alsa da bizi kurtarsa gibi bir durumu yok.

Teknik iflas durumundayiz . Bunun acilimi , ozkaynaklarin borclari karsilamamasidir

Cozumu ise borclardan fazla gelir uretebilmektir , son 20 senede boyle bir sene hatirlamiyorum

Nasil kapatilacak bu borc alacak farki ?

Üst Alt