Diriliş: Ertuğrul - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diriliş: Ertuğrul

Yaw video izliyomusun dirilis dizisi reklami cikiyomus eee? Ne gereksiz bir sitem onu diyoz.

Sanane ya sitem benim değil mi? Foruma ne yazıp yazamayacağımı sorup mu yazacağız rahatsız oluyorsan orada bir buton var ona basınca yazdığım gereksiz mesajları görmezsin hadi Habib uzatma

Acaba prison break konusuna bunu yazsaydım rahatsız olur muydun? konuyla da doğru orantılı rahatsızlığın...

Edit:Konuyu kirletme deyip tartışma yaratarak konunun içine eden arkadaşa uyup konuyu kirlettiğim için kusura bakmayın bu benim adıma son mesajdır.

Son düzenleme:
Moğollar o dönem karşılarına kim çıksa kılıçtan geçirmiştir,istila etmiştir çogu topragı.Buna Oğuz Türkleri de dahil başka Türk boyları da.Yine bi Türk komutanı Baybars Ayn Calutta ilk kez yenmiştir Moğolları.

Baybars, bu savaştan sonra Memlük Sultanı olmuştu yanlış hatırlamıyorsam, yine moğol efsanesini bitirdi o yenilgi, dev atların üzerinde kısa adamların ilerleyişi durdu

es geçerler tarihimizdeki en büyük bozgun için sahne çekmezler. ama yinede orjin moğol bulup oynatsınlar karaoğlan filmindeki gibi esenler gençliğinden moğol yaratmasınlar:D bide eyyubiler ve harezmşahlar ile olan savaşlar için güzel sahneler beklerim.

Evet fena dayak yedik orda vermezler heralde :D Ama tarih olarak o civarlarda olmaları lazım. Yassıçemen olmuştur muhtemelen

Üst Alt