Dirk Kuyt Resmen Fenerbahçe'de! - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dirk Kuyt Resmen Fenerbahçe'de!

Cevap: Dirk Kuyt Resmen Fenerbahçe'de!

adam dususte olabilir v.s. fakat fener kariyeri dususte de olsa neyine guvenerek bu transfere kalkisiyor anlamadim?

bence fenerbahce nasil ki Sow transferi oncesi TFF'den "dusmeyeceksiniz" garantisi aldiysa (o gun de yazmistim sow alindiktan sonra)

bugun de UEFA'dan belli garantiler almis olabilir.. umarim bu sefer yanilirim..

Dirk Kuyt : ''Fenerin teklifini hiç düşünmeden kabul ettim, çünkü düşünseydim kabul etmezdim.

son dakika...Dirk Kuyt : aziz yıldırım babam gibidir..ilk fırsatta metriste ziyaretine gideceğim..

Bu adamın adı nasıl telaffuz ediliyor şimdi arkadaşlar, ben hep Kayt derdim Küüyt diyenler de varmış :D

hamburgun baya ugrastigini biliyorum ama zannedersem fb nin verdigi parayi vermemislerdir.

türkiye liginde haydi haydi is yapar.

süper degil ama iyi transfer.

rierada cikabilir elmanderde...

Tamamen tribüne oynuyor yönetimleri. Bakin bizi kimse düsüremez,yabanci oyuncu aliyoruz... mesaji veriyorlar koyunlara. Koyunlarda kombine,forma vs aliyorlar. Bu arada transfer hisse senedine olumlu yansiyor. Birileri UEFA'nin tokatindan önce bu haraketlenmeyle biraz para götürmüstür. Kuyt'un sözlesmesini paylassinlar adamsalar. Söyle bir madde koydurtmustur adam: sözlesme sadece 1. lig icin gecerlidir.

adama 1milyon euro bonservis verilmis Turkiyedeki en dandik oyuncu'ya 1 milyon euro veriyorsun çok garibime gitti bu fiyat

bu transferde kesin bir pislik var..

fener seyircisi kayniyor kac gundur.. antu'da yazilanlari gorunce adamlari gunahim kadar sevmedigim halde hallerine aciyip uzuluyordum.. o havayi dagitmak icin show yapiyor yonetimleri.. 3 temmuz patladigindan beri show yaptiklari gibi..

lassıda almışlar heralde iyi böyle leş adamlara para bayılmaları yeni bi sistem felan derken zor toparlar aykut seneye

lamı cimi yok iyi transfer ama elmanderin yanına gidecek adam değildi, kimse niye almadık demesin, elmanderin yanına skorer lazım yoksa bu yılki gibi sıkıntı çekeriz skor konusunda aynı tip iki adamla olmaz.

Normal şartlarda bu herifin FB'ye gelmesi mümkün karşılanabilir ama bu şartlarda gelmesinin tek sebebi bu olsa gerek...

7fnl7.jpg

Türkiye icin ideal bir oyuncu fenerin isine cok yariyicak. Ligimiz icinde iyidir taninmis adamlari getirmek, kaliteyi arttirir daha keyifli maclar izleriz.

Elmander 30 maç 12 gol 7 asist

Kuyt 34 maç 2 gol 2 asist

Ha şimdi diyebilirsiniz ki Kuyt premier ligdeydi Elmander süper ligde.

Bu da Elmanderin son sezon premier lig performansı.

37 maç 10 gol 6 asist

Elmander The Warrior. :asd:

elmander-sevin%C3%A71.jpg

Iyi transfer.

Kötülemeye gerek yok. Riera nasil yilda 3 mio aliyorsa, bu eleman'da alacak tabi.

Ancak santrafor'da oynacaksa cok iyi olur Fenerbahce icin. Ha, kanatlarda oynatmayi dusunuyorsa Aykut Kocaman, Mehmet Topuz'dan bi farki yoktur.

Üst Alt