Diş İpi Kullanıyor musunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diş İpi Kullanıyor musunuz?

Sual

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Bu anket kapanacak: .
_90656826_flossy.jpg

?

Kurdan gereken ietkiyi yapmiyorsa dis ipini devreye sokuyorum. cok sukur oyle cok dislerimin arasinda birsey kalmaz.

Her gün..

Şarjlı diş fırçası kullanmaya başladım 4 aydır falan, meğer diş miş fırçalamıyormuşum eskiden çok farkediyor kullanmayanlara şiddetle tavsiye ederim.

Ağız yıkama suyuda kullanıyorum listerine diye bir şey,. yakıyor namussuz ne işe yaradığını da tam çözemedim. Üstünde yazanlar pek doğru gibi gelmedi bana.

Her gün..

Şarjlı diş fırçası kullanmaya başladım 4 aydır falan, meğer diş miş fırçalamıyormuşum eskiden çok farkediyor kullanmayanlara şiddetle tavsiye ederim.

Ağız yıkama suyuda kullanıyorum listerine diye bir şey,. yakıyor namussuz ne işe yaradığını da tam çözemedim. Üstünde yazanlar pek doğru gibi gelmedi bana.
Erman Türker'e soralım muhakkak eşşiz bir düşüncesi olacaktır.

-Tapatalk-

Aslında kullanmak lazım ama genetik olarak benim dişlerim çürümeye acayip meyilli. Yaş daha 24 ama ağızda bir dünya dolgulu ve kaplama diş var.

Her gün..

listerine meretini bende kullanıyordum, dişçim kesinlikle kullanma dedi. O lekeleri kalıcı hale getiriyormuş. Bilemedim, attım bende.

@Erman Türker'e soralım muhakkak eşşiz bir düşüncesi olacaktır.
Zamanında doktor önermişti lakin ben hiçbir zaman diş ipi kullanmadım. Üşendim diyelim :D Lakin son 2 senede 3 dişim kırıldı ikisini kanal tedavisi ile kurtardım bir tanesi çekildi. Kullanmam gerekiyormuş demek ki :D

O en son Ayberkin yönlendirmesiyle limon+tarçın kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam, hatta muz kabuğuyla pres mi yapıyorlardı ne öyle bir şeyler... :D
Henüz hiçbir konuda Ayberk'in ipi ile kuyuya inmedim çok şükür :D İnmeye de niyetim yok. O en son limona karanfil saplayıp anofel katlediyordu galiba ne ara limon + tarçın kombinasyonunu keşfetti :D Ayberk'in limon + tarçın karışımını dişleri için kullandığına emin misin?

Her gün..

Küçükken kardeşime alırdık değişik gelir fırcalar dişlerini diye. :D

Zamanında doktor önermişti lakin ben hiçbir zaman diş ipi kullanmadım. Üşendim diyelim :D Lakin son 2 senede 3 dişim kırıldı ikisini kanal tedavisi ile kurtardım bir tanesi çekildi. Kullanmam gerekiyormuş demek ki :D

Henüz hiçbir konuda Ayberk'in ipi ile kuyuya inmedim çok şükür :D İnmeye de niyetim yok. O en son limona karanfil saplayıp anofel katlediyordu galiba ne ara limon + tarçın kombinasyonunu keşfetti :D Ayberk'in limon + tarçın karışımını dişleri için kullandığına emin misin?
Öyle bir şey hatırlıyorum sanki yüzde yüz emin değilim. :D

Küçükken kardeşime alırdık değişik gelir fırcalar dişlerini diye. :D
Dalga geçeceğine al bir dene farkı gör :D

Danyal sana bir sorum olacak, bugün 1 e kadar ttnetten gelecekler hatları kontrol edip kurulum yapacaklarmış. Ben taahhütnameyi falan imzaladım, gerekli belgeleri verdim şimdi evde durması için kuzenimi çağırsam o ilgilense sıkıntı olur mu?

Üst Alt