Disko Kralı | Medya Kralı | Muhabbet Kralı - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Disko Kralı | Medya Kralı | Muhabbet Kralı

Cevap: Disko Kralı | Medya Kralı | Muhabbet Kralı

Bu programdaki konuklarla ilgili telefondan bağlanan kişiye sorulan absürd test sorularında bağlanan kişi absürd cevap verdiğinde Okan Bayülgen sinirleniyor. Madem o cevap verilmesine kızacaksın o zaman neden şıklara koyuyorsun. Herkesin cevabını bildiği şeyler zaten. Ya şıkları absürd cevaplardan seçme ya da onlardan biri seçildiğinde tepki verme..

Valla kimse bilmiyo,netten baktım konukları falan yazmıyo kanald sitesi,iyice merak ettim:D

Kaşarpare bişeye benziyo bu hatun.İyi ki Mazhar Alanson'u çağırmamışlar programa.Yoksa laf ederdi bu kadına.

Hatunun adı Ebru Şancı'ymış.Eski mankenlerden biri hatırladığım kadarıyla ilgilenenlere :)

İnan yılmaz dan aldığım istihbarata göre ebru şancı adı:asd:

edit:yazılmış galiba:asd:

ekşiden alıntı hatun hakkında anektod :D

# sabah gazetesi'nin 21/02/2003 tarihli haberine göre pisipisine nijeryalının teki ile yatmış bir hatundur bu... olay şu şekilde vuku bulmuştur... lukunku galatasaray'a transfer olunca buna tıpatıp benzeyen nijeryalı fırlama genç* çakallık edip bulduğu şekilli bir kıyafet ile kendini lukunku diye tanıtarak lüks barları dolaşmaya başlamış... kızlar ilgi gırla falan... ve sonunda kabak ebru şancı'ya patlamış... "oo süper taze futbolcu düşürdüm hemi de senci, bildiğimiz senci!" diye coşku nidaları atan ebru kızımız elin nijeryalısının olduktan sonra* gerçeği öğrenince utancından şikayetçi bile olmamış*..

bu insanlar telefonla niye bağlanıyorlar programa anlamıyorum.okan bayülgen bildiğin dalga geçiyor lan bu salaklarla.

asfasd-1.jpg

Özet geçmiş.

Üst Alt