GSC Haber - Divan Kurulu Toplantısında İstifa Sesleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Divan Kurulu Toplantısında İstifa Sesleri

Galatasaray Kulübü mart ayı olağan divan kurulu toplantısı yapıldı. Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu üyesi Hayrettin Kozak, başkan Burak Elmas'a seslenerek istifa çağrısında bulundu.​

Galatasaray Spor Kulübü olağan divan kurulu toplantısı düzenlendi.

Galatasaray Nef Stadı'nda yapılan toplantıda konuşan üyelerden Metin Öztürk ile Eşref Hamamcıoğlu yönetim kurulunu ibra etmeyeceğini, Hayrettin Kozak ise istifa çağrısında bulundu.

Sarı-kırmızılı kulüpte daha önce gerçekleştirilen başkan seçiminde Burak Elmas'ın rakiplerinden biri olan Metin Öztürk yönetimi eleştirerek, "15. sıradaki yerimize bakınca anlıyorum ki bu yönetim saha, masa, kasadan sonra tasada da sıfır. Kümede kalmak hedef değilse; eskiden mayıslar bizim derdik, martta hedefsiz kaldı. Tarihimizin en kötü yönetimini mali ve idari yönden ibra etmeyeceğim" diye konuştu.

Divan kurulu üyesi Hayrettin Kozak ise Burak Elmas'a istifa çağrısında bulunarak, "Sayın başkan 26 Mart Cumartesi günü genel kurul öncesi toplantı başkanlığına istifa dilekçenizi vererek, yeniden seçime gitme kararınızı lütfen açıklayınız ve rahatlayınız. Camia ve kamuoyu sizden bunu bekliyor. Görevi iade et derhal seçime git" ifadelerini kullandı.
Elmas'ın bir diğer rakibi Eşref Hamamcıoğlu ise "Cahil ile sohbet güçtür bilene, çünkü cahil söyler ne gelirse diline. Yani diyorum ki ibra etmeyeceğiz" değerlendirmesinde bulundu.

Cumhuriyet

Ne zaman yaptılar bu toplantıyı. Hadi bakalım inşallah ibra etmezler. Kulübün başına bir tane eşek koysan yine bundan iyi yönetirdi. 15. sıra nedir yahu ligde bu sırada duran bir büyük kulübün başkanı saniye koltukta duramazdı. Ama adamda ne geniş mide varmış arkadaş çıkıp bir de biz iyiyiz, divan üyelerini aklı selime davet ediyorum demez mi? Nere iyiyiz lan ligde son 10 maçta kaç gol attın, kaç gol yedin, kaç galibiyetin kaç mağlubiyetin var, kaç puan topladın ligde kaçıncı sıradasın kör müsün aç bak ondan sonra konuş adamı hasta etme.

İbra sopası bu kadar gösteriliyorsa muhakkak arkada anlaşılır ve ibra edilir. Burak o sopayı gösterenlerin sayesinde buraya geldi, aksi ihtimale inanmıyorum.

Selçuk Erdoğmuş meselesi nedir? Liseciler, liselileri üye kaydetmedi diye ihraç mı ettiriyorlar adamı? Konuyu bilmediğimden soruyorum.

Üst Alt