Diyarbakır Yeni Stadyum | 33.000 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diyarbakır Yeni Stadyum | 33.000

Hitler-%C3%A7arp%C4%B1c%C4%B1-detaylar-1.jpg

Sağol severim kendisini. Tişikkirler. Öptüm by.

Hala bina yaparak sporun gelişeceğini sanan insanlar var. Her ile 10artane stad yapsanız nolacak. Sporcularınız şikeci dopingçi ve ırkçıyken.

Bu olayları Aziz Yıldırıma benzetiyorum ben.

+Başkanım hani 3sene üstüste şampiyon olacaktınız?

-Topuk yaylası yaptık kendi stadımızı yaptık çoh güzel tesisleştik

+Başkanım ilk iki sene şampiyon olamadınız ama son sene oldunuz ama oda şikeli çıktı?

-Şurayada bi havuz yapalım çoh hüzel olur

Dolmayacak stadlar yapıyoruz ne güzel. Kayseri stadı ortada. daha birçok örnek verebbilirsin. Futbolun içindeki bu iğrençlikler temizlenmedikten sonra her yeni yapılan stad 5maç dolar sonra 5bin kişiye zor oynar.

Kardeş bu konuda haksızsın stad yapılsın yapılmasınıda yapılacak yerler sıkıntılı . Her gün Türkiye'yi kötülüyen şehire stad yapılıyor ben buna karşıyım . Biz vergi veririz onlara stad yapılır yok yaaaaaaa.

Kardeş bu konuda haksızsın stad yapılsın yapılmasınıda yapılacak yerler sıkıntılı . Her gün Türkiye'yi kötülüyen şehire stad yapılıyor ben buna karşıyım . Biz vergi veririz onlara stad yapılır yok yaaaaaaa.

Bende bu konuda sana katılmıyorum. O kandırılmış insanları tekrar ülkeleri için faydalı bireyler haline getirebilecek en önemli şeylerden biridir spor. Kırıcı değil yapıcı olmamız lazım kardeş.

destekliyorum böyle Projeleri .daha cok böyle stadlar yapilmali

Süper ligde minimum seyirci kapasitesi 30 Bin diye SINIr koyulmali hatta

Drogba tarzi adamlar daha cok gelir bu lige bu sebeple

amatorde veya 3. ligde, yapilmasi dogru. kac tane il varsa hepsi modernlesmeli, sadece super lige yatirim yapilmasi dogru degil. Ama dediginiz gibi oncelik super olmayan ligimize verilmeli ki zaten veriliyor

Stadı yapın da halka futbolu,sporu sevdirmek için daha fazla çaba göstermek lazım.O bölgenin buna ihtiyacı fazlasıyla var.

Beton dikerek sporun gelişeceğini sandıklarını sanmıyorum. Amaç gösteriş başka bir şey değil. Stadın saçma sapalak şeklinden bile belli. O stat bir spor organizasyonunda dolarsa yutarım lafımı. Ama ihtimal vermiyorum. (Süper kupayı falan yapabilirler bak onu atladım.)

Stat etnik çatışmaya dönüşmüş :) noluyor olm? Diyarbakır gayet potansiyelli bir şehir. Taraftarları o olayları çıkarmasaydı şuan halen süper ligdelerdi. O tarafın insanını bu kadar da dışlamayın. Ayrıca diyarbakır'ın %90'ı Galatasaraylıdır.

Stadı yapın da halka futbolu,sporu sevdirmek için daha fazla çaba göstermek lazım.O bölgenin buna ihtiyacı fazlasıyla var.

Kesinlikle.

Hala bizimkiler bu insanları dışlıyor.

Bu zihniyetle bu noktalara geldik zaten.

Hala öldürelim, katledelim onlar insan değil zihniyeti var.

Bu zihiniyetle gidersek adamlar özerklik de alacaklar.

Oralara da yatırım yapılsın, spor alanları, sosyal alanlar yapılsın.

İnsan gibi yaşasınlar.

Bak oluyor mu bu terör olayları.

Doğu bölgelerinde zaten yıllardır terör bu yüzden kazandı.

Bak devlet sana yardım ediyor mu? Bak açsın.

Bak öyle bak şöyle diye diye insanların beynini yıkadılar.

Bizde buna fırsat verdik aslında.

Oyüzden faşo zihniyetten kurtulmak gerekir.

Üst Alt