Dizi Başlığı - Sayfa 163 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manifest (TV Series 2018– ) - IMDb

Bu arada fragmanını izlediğimden beri aklımdan çıkmayan Manifest'in şu ana kadar yayımlanmış olan bütün bölümlerini (12) izledim.

Şahsi fikrim, hayal kırıklığı olduğu.
Muhteşem ötesi bir konuyu berbat cast seçimi ve kötü işleyiş ile mundar etmişler.
Josh Dallas ve Power dizisinde hunharca katledilen J.R. Ramirez haricinde cast komple çöp. Zaten oyuncular arasındaki kimya 0.
Hadi bunu da geçelim, bilim kurgu diye başlıyorsunuz, ağır aile dramına maruz kalıyorsunuz. Hele hele Grace denilen karı her kadraja girdiğinde ağzına kürekle vurasınız geliyor. BB'de Skyler denilen karı var ya, ha tam onun siyahi versiyonu resmen.

AMA:
Bu kadar olumsuzluğa rağmen dizideki merak sarmalı kesinlikle diziyi izletiyor. 12. bölümün son sahnesi epey mükemmeldi. Tavsiye ederim. Bu kadar farklı bir dizi gözüme çarpmamıştı Dark'dan beri...

Rome (TV Series 2005–2007) - IMDb

2 sezon olmasına rağmen son zamanda izlediğim en iyi dizilerden biri olduğunu utanmadan diyebilirim.

Roma Cumhuriyetinin son günlerini anlatan bir dizidir. GoTten tanıdığımız Mance Rayderi oynayan aktör dizide Julius Sezarı canlandırıyor. Dizi bir yandan Sezar, Kleopatra gibi efsanevi şahısların yaşadıkları dönemi anlatıyor diğer yandan 2 askerin geçirdiği çılgın maceraları anlatıyor. Askerin biri dik kafalı kızıl saçlı bir adam, öbürü hayattan keyif almaya çalışan bir şaklaban.

Izleyin, izletin.

Manifest (TV Series 2018– ) - IMDb

Bu arada fragmanını izlediğimden beri aklımdan çıkmayan Manifest'in şu ana kadar yayımlanmış olan bütün bölümlerini (12) izledim.

Şahsi fikrim, hayal kırıklığı olduğu.
Muhteşem ötesi bir konuyu berbat cast seçimi ve kötü işleyiş ile mundar etmişler.
Josh Dallas ve Power dizisinde hunharca katledilen J.R. Ramirez haricinde cast komple çöp. Zaten oyuncular arasındaki kimya 0.
Hadi bunu da geçelim, bilim kurgu diye başlıyorsunuz, ağır aile dramına maruz kalıyorsunuz. Hele hele Grace denilen karı her kadraja girdiğinde ağzına kürekle vurasınız geliyor. BB'de Skyler denilen karı var ya, ha tam onun siyahi versiyonu resmen.

AMA:
Bu kadar olumsuzluğa rağmen dizideki merak sarmalı kesinlikle diziyi izletiyor. 12. bölümün son sahnesi epey mükemmeldi. Tavsiye ederim. Bu kadar farklı bir dizi gözüme çarpmamıştı Dark'dan beri...
dark ile kıyasladığına göre izlemeye değer bir dizi sanırım. izlenecek diziler notlarımın arasına alıyorum. teşekkürler

Rome (TV Series 2005–2007) - IMDb

2 sezon olmasına rağmen son zamanda izlediğim en iyi dizilerden biri olduğunu utanmadan diyebilirim.

Roma Cumhuriyetinin son günlerini anlatan bir dizidir. GoTten tanıdığımız Mance Rayderi oynayan aktör dizide Julius Sezarı canlandırıyor. Dizi bir yandan Sezar, Kleopatra gibi efsanevi şahısların yaşadıkları dönemi anlatıyor diğer yandan 2 askerin geçirdiği çılgın maceraları anlatıyor. Askerin biri dik kafalı kızıl saçlı bir adam, öbürü hayattan keyif almaya çalışan bir şaklaban.

Izleyin, izletin.
bir bölüm izleyelim bakalım kendini belli eder. 2. bölüm izleme isteği uyandırmayan dizileri orada bırakıyorum. ilk bölüm girişi çok önemli o yüzden.

Masum: Netflix'e gelmiş hoş gelmiş. Diziyi duymuştum ama blu tv olmadığı için izleyememiştim. 2 bölüm izledim şimdilik ve baya beğendim. Uzun bir aradan sonra bir Türk dizisi izliyorum çok şükür bugünlere :D

Tatil bana yaradı valla bu ara iyi dizi izledim.

Escobar ölünce bıraktığım Narcos'a bir şans vereyim dedim. İlk iki sezonu aratmadı. Araya farklı tür bir dizi sıkıştırıp Narcos Mexico'ya başlayacağım.

Sex Education mevcut tek sezona az sonra final yaptırıyorum. Ergenlik-cinsellik-arkadaşlık üçgeninde klasik hikaye diyebilirim. Zaman kaybı değildi ama kimseye de önermem. İmdb'si 8.5 ona da ayrı şaşırdım.

2de iyi baslamisti hatta genel olarak iyiydi yaw
salt castingde sikinti wardi
ilk sezon 2 imparatordan sonra kalitede dusus olunca dizi de sakata geldi
İki de iyiydi aynen. Ama ilkindeki hava yoktu sadece Rust-Marty karakterleri de değil mistik-gizemli bir havası vardı senaryo çok enteresan olmamasına rağmen.

Bu arada Matthew'un değişimine ne diyorsun? Adam saçma sapan romantik komedilerde sahilde koşan kaslı sörfçüden efsane bir oyuncuya evrildi. O bir de Jake Gyllenhaal favorilerim son dönemde.

Üst Alt