Dizi Başlığı - Sayfa 281 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Camdaki kız desem söver misiniz? hahahahah.

Napayım burcu biricik i seviyorum. Tüm dizilerini izledim.

Hayat şarkısında çok sevdim, kuzgunda hasta oldum. 8.günde de iyiydi kısa sürdü. Fatmada oyunculuk beğenildi. Şimdi de bu:D

Kızının bekaretini koruması için zorla korse giydiren saykodelik bir kadın. O kadar zengin olmasına rağmen kahvaltıda sayılı zeytin ve gramajla peynir tüketen bir adamın bulunduğu dizi. İzlemedim, annemden dolayı kısa süre de olsa maruz kaldım. Gülseren Budayıcıoğlu artık sal şu ülkeyi zaten psikolojimiz yeterince kötü.

Vasatin altinda tek bir bolumu yoktu. Kandi'nin oldugu 3. sezon da bence en iyilerinden biriydi.
Bir ara Jake ile telefonda konusmasi vardi, hani olan biteni anlamak icin, Kandi ablam mi annem mi derken Charli'nin de annesiyle yiyişmesinden sonra Berta'nin " çayır siçanları gibi kim altta kim üstte" lafina da cok gülmüstüm 😁

Hahaha o sahneyi hatirliyorum. Berta yasananlari yorumlayan alt sinif caliscisi olarak diziye renk katiyordu. Evelyn de elitist olmasina ragmen benzer seyler yapiyordu.

Üst Alt