Dizi Başlığı - Sayfa 318 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Jack Ryan

İlk sezonu bir şekilde bitirdim. Türkiye'de geçen kısımlar çok kötüydü, onun haricinde idare eder bir diziydi. Yalnız 2. sezona bir geçtiler, Amerikan egosu dizinin paçalarından akmaya başladı. Herifler tamamen dünyadan bihaber herkesi aşağı gören kafayla kendi dünyalarında fantazi yaşıyorlar. 3-5 yıllık sıradan CIA görevlisi Venezuela Devlet Başkanı'na kafa atacak neredeyse düşünün rezilliği... Dayanamadım bıraktım.

Designated Survivor kadar boktan değildir belki ama izlenmiyor.

Oz baya iyi diziymiş izlemeyen varsa kaçırılmamalı derim Prison Break'in bir kaç adım önüne koyarım hatta.
Vallahi defalarca başladım ama ilerleyemrdim maalesef.Prison breakteki tadı asla alamadım.Oz daha gerçekçi kabul ama küfürden birşey anlaşılmıyor ki.Maalesef Öz akıcı gelmedi.Wentworth bile ondan iyidi benim için.

dün shogun dizisini seyrettim. para harcanmış fena dizi değil. ama japonlarin bu kadar vahşi gösterilmesi anlamsızdı. asmak, kesmek, kelle uçurmak bildiğin 40 haramiler gibi göstermişler herifleri. biz film çekiyoruz adamların misafirperverliğini gösteriyoruz bunlar bulduğunu tuttuğunu öpen vahşiliklerini gösteriyor.

yıllardır yerli dizi izlemem.
daha doğrusu konusuna ve okuduğum yorumlara göre bazı dizilere ilk 1-2 bölüm şans veririm.
3. bölümüne geçtiğim yerli dizi neredeyse yok gibidir.
kızıl goncaları nasıl duydum?
rtük yasağı sayesinde.
rtük yasakladıysa demek ki güzel bir konu işleniyordur diye izledim.
ilk 2 bölümü çok beğendim.

1709214771440.png

Sevgili Umut Öz dan başka tavsiye edebileceğin dizi mevcutmudur
Umut'tan rol çalayım, eğer hapisane teması dışında aksiyonu bol, vahşi ve sıkmayacak diziler istersen 2 tane benden gelsin;
Banshee ve ütopik dünya temasını sevdiğim için İnto the Badlands önerebilirim. Özellikle Banshee tam bir erkek dizisidir. İnşallah izlememissindir :) İnto the Badlands biraz kişisel zevke giriyor, bir iki bölüm sonunda karar verebilirsin devam edip etmemeye.

Üst Alt