Dizi Başlığı - Sayfa 273 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Anime dizi beğenenlere Castlevania'yı tavsiye ediyorum...Gameboy ve SNES'te en çok oynadığım oyunlardan biriydi...müthiş olmuş dizisi

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

National network'ten kesmisler ama CBS Paramount original yapim olarak ikinci sezon gosterimde. Biraz fazla demonikti zaten butun bir sezonu nasil gosterdiler hayret. Bu sezon daha da ileri gitmisler gibi. Seytanin varligini sorgulayan bi dizi. Birinci sezon Shitflix'te mevcut. Iyi baslayan bi seriydi ortalarda sıktı ama sezon biterken toparladi. Hollandaise bi aktris ile zenci bi abi basrolde. Ayrica Person of Inerest'teki dört göz de seytanin dalkavugu rolunde.

National network'ten kesmisler ama CBS Paramount original yapim olarak ikinci sezon gosterimde. Biraz fazla demonikti zaten butun bir sezonu nasil gosterdiler hayret. Bu sezon daha da ileri gitmisler gibi. Seytanin varligini sorgulayan bi dizi. Birinci sezon Shitflix'te mevcut. Iyi baslayan bi seriydi ortalarda sıktı ama sezon biterken toparladi. Hollandaise bi aktris ile zenci bi abi basrolde. Ayrica Person of Inerest'teki dört göz de seytanin dalkavugu rolunde.

video kullanılmıyor yazıyor paylaştığın linkte renktaş. bahsettiğin dizi evil mı? şayet oysa ben de onu tavsiye edecektim. yine şeytanik exorcist' in dizisi vardı fena değildi.

film olaninin karizmatik bir havasi vardir. merhum yul sagolsun girdigi her ortamin kalitesini arttirirdi....

dizi olani keza ,muzikleri,oyuncu secimleri ; anthony ustad ve ed ekurisi liderliginde guzel hikaye ile serpistirilmis modern bati dunyasini bolca flashbacklerle iyi kotardiklarini dusunuyorum.
giris sekans intro muzigini ayri begenirim.
İntro müziğine bende hayranım

yaz sezonu dizileri arasinda en dikkatimi ceken yapim, bu hafta 1.bolumu ile yayina baslayan ;
> bas belasi.
dizisini begendigimi belirtmek isterim. klasik yaz dizilerinden ziyade cok farkli bir is olmus...
biraz ufak tefek cinayetler tadi aldim. flashback, cekim tarzi,konsept olarak.
dizi de muzikler iyi yapilmis ,.. farkli anlarda calinan 80s retro dance renginde tinilari ile ilginc tat katmis...
*introsu da keza cok iyi olmus.

basrollerde saglam galatasarayli olan,gecmiste yanilmiyorsam gstv ye de cikmis olan seckin ozdemir oynuyor. cok da iyi oynamis ilk bolumu. kadin basrol de keza cok iyi oynayip- iyi uyum yakalamislar....

hikaye olarak polisiye ,dram,komedi soslu bir is olmus,klasik yaz dizilerinden ziyade daha cok normal sezon isi gibi konu,konsept,cekim havasi vardi ilk bolum genelinde.
ozetle; begendim. tavsiye ederim.

Üst Alt