Dizi İzler Misiniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dizi İzler Misiniz?

Cevap: Dizi İzler misiniz?

Supernatural'ın üstüne dizi yok piyasada.Melekler-şeytanlar-tanrı olayına girince iyice muhteşem oldu zaten dizi.Baştan izliyorum zaten bu ara.6x15 tarihin en iyi dizi bölümlerinden biridir.Crowley'nin hastasıyız.:asd:

How i met your mother'ı da severim ama sonradan çok bozdu,bozdu bozdu bozdu önünü alamadık yani.Sadece Neil Patrick Harris taşıyor diziyi.

The Big Bang Theory de acayiptir.Bir dizinin bütün bölümleri komik olabilir mi?Oluyormuş,adamlar yapmış.:asd:

Fringe'i de severiz,sağlam dizidir.

House MD.:ask:

Dexter.:tiphat:Baştan çok sıkıcı başlasa da ilerledikçe anti kahramanlarla filan baya bağlıyorlar insanı diziye.

Californication.İzlemeden ölmeyin.Supernatural'dan sonra iki numaramdır.

Family Guy,The Big Bang Theory,Spartacus,Merlin,The Walking Death hepsini de internet üzerinde izledim.Yakında Lostu izlemeye başlıyacam zaten bi ben kaldım herhalde izlemeyen :p

Dexter,Flash Forward,Kardeşler Takımı,LOST,Oz,Spartacus,The prisoner izlediklerim.Aklıma gelmeyen başka dizilerde olabilir:)Heroes,The Oc ise izlediklerim şu sıralar.

Family Guy,The Big Bang Theory,Spartacus,Merlin,The Walking Death hepsini de internet üzerinde izledim.Yakında Lostu izlemeye başlıyacam zaten bi ben kaldım herhalde izlemeyen :p

Boşver izleme Lost'u.. Bittiği zaman beklentilerini hiç karşılamadığını görüyorsun... Lost'tan önce çok daha güzel diziler var.

Bir gününü ayır,eve kapan,10 bölümü üst üste izle.:asd:

tatildeyim zaten...Sanırım öyle yapacağım ;)

Supernatural'ın üstüne dizi yok piyasada.Melekler-şeytanlar-tanrı olayına girince iyice muhteşem oldu zaten dizi.Baştan izliyorum zaten bu ara.6x15 tarihin en iyi dizi bölümlerinden biridir.Crowley'nin hastasıyız.:asd:

How i met your mother'ı da severim ama sonradan çok bozdu,bozdu bozdu bozdu önünü alamadık yani.Sadece Neil Patrick Harris taşıyor diziyi.

The Big Bang Theory de acayiptir.Bir dizinin bütün bölümleri komik olabilir mi?Oluyormuş,adamlar yapmış.:asd:

Fringe'i de severiz,sağlam dizidir.

House MD.:ask:

Dexter.:tiphat:Baştan çok sıkıcı başlasa da ilerledikçe anti kahramanlarla filan baya bağlıyorlar insanı diziye.

Californication.İzlemeden ölmeyin.Supernatural'dan sonra iki numaramdır.

Dexter benim favori dizim:) Rita ölmeseydi keşke:(

Dexter benim favori dizim:) Rita ölmeseydi keşke:(

Ben hiç sevmezdim Rita'yı ama ölüm şekli,o bölüm filan baya etkilemişti.Harrison keratasını çok seviyorum,seri katillerin wonderkidi.:asd:

07070952c914amy-dad-is-killer.jpg

The Mentalist...

”Mentalist”;zekasını kullanarak hipnoz ve telkin uygulayabilen, düşünce ve davranışlara yön veren uzman

Eskiden “medyumluk”adı altında bu yeteneklerini kullanıp insanları kandırıyor ve bunun bedelini de Red John lakaplı bir seri katilin eşini ve küçük kızını öldürmesiyle ödüyor.

Mükemmel bir dizidir.

Bir gün gelicek bu diziyi izlemediğiniz her güne lanet okuyacaksınız:asd:

3.sezon finali en iyiler arasındadır.

Şuana kadar izlediklerim

Prison Break

Lost

OZ

Boardwalk Empire

Misfits

Breaking Bad

South Park

Family Guy

Simpsons

Türk Dizilerindende

Behzat Ç.

Leyla ile Mecnun

Dexter,South Park,How i meet your Mother izlediklerim şimdi de The Walking Deathı izleyeceğim en son.

Dexter'da 4.sezona geldim yorumları okurken feci bilgiler öğrendim tadı kaçtı dizinin iyi gidiyorduk oysa ki :D

Prison Break'i tamamen bitirdim...

Mad Men iki sezon izledim...

Breaking Bad'e sarmıştım bi aralar...

The Tudors'da güzeldir...

Gerçi bu aralar izlemiyorum...

Prison Break harici hafızamda bir tad bırakmadı diyebilirim...

Zira senaryo kurgu oyunculuk muhteşem 4.sezonda sıvamalarına rağmen hala en iyisidir benim gözümde...

Birinci Sezon Senaryo ve Kurgu olarak ülkemizde ders olarak gösterilebilir yani...

Prison break dvd izledim mükemmeldi

merlın CNBC-e fena değil

lost ilk 4 bölümü izledim devamını izleyemedim

bugünlerde

tövbeler tövbesi (atv) eski türk filmleri tadında eski 45 likler eşliğinde güzel bir dizi

karadağlar (show tv) karamazov kardeşlerin uyarlaması Erdal Özyağcılar oyunculuğunun zirvesinde

çocuklar duymasın (atv) aile dizisi güzel aslında ilk yayınlandığı zamanlarda pınar altuğ diziden çıkartılmıştı çok sinir olmuştum izlemicem dedim tekrar başladığında e baktım pınar altuğ kendine yapılan haksızlığı görmezden geliyorsa bana ne oluyor dedim ve izliyorum ama tutkunu değilim çünkü Yapımcı / Senarist

Birol GÜVEN i sevmiyorum oyuncuların hatırına seyrediyorum.

Şu ana kadar izlediklerim ve izlemeye devam ettiklerim.

Spartacus:......

Prison Break

Fatmagulun Sucu Ne?

Çocuklar Duymasın(Artık İzlemiyorum)

Avrupa Yakası.

Prison Break'i tamamen bitirdim...

Mad Men iki sezon izledim...

Breaking Bad'e sarmıştım bi aralar...

The Tudors'da güzeldir...

Gerçi bu aralar izlemiyorum...

Prison Break harici hafızamda bir tad bırakmadı diyebilirim...

Zira senaryo kurgu oyunculuk muhteşem 4.sezonda sıvamalarına rağmen hala en iyisidir benim gözümde...

Birinci Sezon Senaryo ve Kurgu olarak ülkemizde ders olarak gösterilebilir yani...

Supernatural tavsiye ederim.

Üst Alt