DJ Defne Joy Foster vefat etti !! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DJ Defne Joy Foster vefat etti !!

Cevap: DJ Defne Joy Foster ölü bulundu.

Şok oldum :shock:

Kıpır kıpır neşeli biriydi,Konuyu görünce şaka veya isim benzerliği zannettim;)

Gitti vadesiz, gencecikken/ Yiğitken, güzelken, incecikken/ Ölüm, adın kalleş olsun! (Enver Gökçe)

"Defne JOY" Ölü bulundu !

İSTANBUL - Sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster, Caddebostan'da bir evde ölü bulundu.

Defne Joy Foster'ın ölü bulunduğu evin bir arkadaşı Kerem Halit Altan'a ait olduğu öğrenildi.

Kadıköy Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Foster'ın ölü bulunduğu Caddebostan Tanzimat Sokak'taki 3 katlı binaya geldi ve olayla ilgili inceleme yaptı.

Daha sonra Foster'ın cesedi, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morguna kaldırıldı ve oradan otopsi için Adli Tıp Kurumuna nakledildi.

astaneye gelen Foster'ın arkadaşı oyuncu Arda Esen, ''İyi dostumdu, çok yakın arkadaşımdı. Keşke bu bir rüya olsaydı. Devamlı spor yapan enerjik birisiydi'' dedi.

EŞİ SON KEZ GÖRDÜ

Foster'in ölü bulunduğu binaya gelen eşi Yasin Solmaz'ı da arkadaşları teselli etmeye çalıştı. Solmaz eve çıkarak bir süre içeride kaldı. Solmaz'ın oldukça bitkin olduğu görüldü.

Bu arada, dairenin sahibi Kerem Halit Altan da, polis ekiplerince bilgisine başvurulmak üzere emniyete götürüldü.

ÇANTASINDAN ASTIM İLACI ÇIKTI

Astım rahatsızlığı olduğu öğrenilen Foster'ın, dün gece arkadaşlarıyla eğlendikten sonra Altan'a ait bu eve geldiği öğrenildi.

İddiaya göre; Altan ve Foster, Taksim'deki bir barda birlikte eğlendikten sonra Altan'ın evine geldi. Bir süre sonra Foster, fenalaştı. Altan, Foster'a müdahale ederek elini yüzünü yıkayıp kendine getirmeye çalıştıysa da başarılı olamadı. Foster'in sağlık durumunun daha da ağırlaşması üzerine Altan, doktor çağırmak üzere evden ayrıldı. Altan eve geldiğinde ise Foster'in öldüğü fark edildi.

Ölüm haberinin duyulması üzerine polis ve sağlık ekipleri belirtilen adrese akın etti.

Bu arada Foster'in çantasından astım ilaçları çıktığı kaydedildi.

ANNESİ İSTANBUL'A GİTTİ

Defne Joy Foster’ın, Bodrum’un Turgutreis beldesinde yaşayan annesi Hatice Foster, acı haberi alır almaz İstanbul’a gitti.

Foster’ın ani ölümü Bodrum ve Turgutreis’teki dostlarını şoke etti. Yaz aylarında annesi Hatice Foster’ın Turgutreis’teki evine gelerek kalan ve her yıl düzenlenen köpek güzellik yarışmasında sunuculuk yapan Defne Joy Foster’ın dostları acı haberle kahroldu.

Acılı anne Hatice Foster’ın da Turgutreis At Çiftliği eğitmenlerinden görevli Yüksel Çağrı’yı yanına alarak uçakla İstanbul’a gittiği öğrenildi.

DEFNE JOY FOSTER KİMDİR?

defneeeeeeeeeeeeeeee.jpg

2 Mayıs 1979 doğumlu dizi oyuncusu, sunucu ve eski VJ'dir.

Annesi Türk, babası Amerikan olan Foster, 2008'de İlker Yasin Solmaz ile evlendi ve bu evlilikten 13 Haziran 2009'da Can Kılıç adında bir oğlu oldu.

İlk olarak Kral TV'de ekran başına geçen Foster, daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu yaptı. Ardından dizi oyunculuğuna başladı. Uzun bir süre "Sihirli Annem" adlı dizide "Eda" karakterini canlandırdı.

Oyunculuğun dışında çeşitli kanallarda bir süre program sundu.

Foster, NTV'de "Yeşil Ekran" kuşağında da sunuculuk yaptı.

Son olarak Acun Ilıcalı'nın sunup, yapımını üstlendiği "Yok Böyle Dans" adlı programa yarışmacı olarak katılmış ve geçen hafta yapılan oylama sonrası programa veda etmişti.

Her ne kadar ölüm en büyük gerçeklerden biri olsa da, kanalları değiştirirken bile gözümüze sürekli çarpan genç birinin ölüm haberini duymak şaşırtıyor insanı.

Allah taksiratını affetsin kendisinin. Geride kalanlarına da sabır versin.

İyi bir insan olarak yaşamıştır inşallah. Allah rahmetiyle muamele eylesin. (Bütün ömüşlerimize de)

Üst Alt