DK 18 Elemeler M:1 | Hırvatistan 1-1 Türkiye | M.S | 5 Eylül | TV8 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:1 | Hırvatistan 1-1 Türkiye | M.S | 5 Eylül | TV8

İlk milli maçı olucak yamulmuyorsam oynamasını nasıl istemezsin musap milli kariyeri olmasınmı yani biraz empati yap reys

sikca sakatlaniyor Tolga. Normal mac ritimine alissin aniden neden koreltelim? bundan ziyade benim icin

GALATASARAY>milli takim

o td ve o Yonetim orada oldugu surece bana ne

Son düzenleme:
Acikcasi iyi kura cekemedik gruplar icin, ukrayna euro 2016 da rusya ve bizle beraber en hayal kirikligi yaratan kadrolardandi fakat bir degisime gittiler , finlandiya cikista ,kendi sansi yok ama kimi celmeler belli de olmaz ,ote yandan izlanda belki tarihindeki en iyi doneminde ve ust uste ikinci kez bizim eleme grubumuza geldi

9 grubun liderleri cikacak , 9 grubun 8 tane ikincisi de play off a kalacak . bizim icin gercekci hedef izlanda ve ukraynayi geride birakmak , ancak hirvatistan maci sadece hirvatistanla aramizdaki durumu degil diger takimlara karsi siralamamizi da etkileyecek cunku hirvatlar da 10 da 10 yapmayacaktir , birileri puan koparir da biz koparamazsak geri duseriz

bu grubu 2006 dunya kupasi eleme grubuna benzetiyorum biraz

bir diger detay da , fifa turnuvalarinda puan esitliginde genel averaj birinci kriter , dolayisiyla gollerin de onemi var

diger bir detay da , ikincilerin siralamasinda 1-3-4-5 inci olan takimlardan kazanilan puanlar dikkat alinacak , puan kayiplarinin sonuncuya karsi olanlari grubu etkiler ,fakat ikinciler arasindaki siralamamizi etkilemez (bu durum kosova ve cebelitarik in katilimlari ile tum gruplar 6 takimli oldugu icin revize edilmis olabilir ,tam bir bilgim yok bir degisiklik olduysa)

her ne kadar 9 grubun en kotu 1 tane ikincisi olma olasiligi dusuk de olsa , tek bir ucuncunun en iyi olacagi euro 2106 elemelerinde o piyangonun bize vurdugu unutulmamali ,tersi de olabilir

herkesin sonuncu olmasini bekledigi kosova surpriz puan kayiplari yasatabilir her takima

Son düzenleme:
bizim yeni takım daha cok kosuyor ama cok acemi ve çaylaklar nerdeyse cogu oyuncu pozisyon almayı bile bilmiyor hırvatların hücum hattı müthiş

1503267_Turkey.jpg

Ekli dosyalar

• 1503267_Turkey.jpg
    1503267_Turkey.jpg
    31.7 KB · Görüntüleme: 48
abLQK5Ban4.png

En doğru kadro bu olur sanırım. Topal orada verimsiz ama Çağlar da tecrübesiz. Daha az zorlu bir maçta ve iç saha da monte gerçekleşmeli. Olcay sezona formda başladı ve enerjisi yüksek bir oyuncu. Tolga da çok basan oyuncu olarak orta sahaya hareket getirir. Oğuzhan olsaydı iyiydi.

hırvatlar bu kadroya temiz 3 tane atar.

kadro kalitemiz bayağı düştü.

Üst Alt