DK 18 Elemeler M:2 | Türkiye 2-2 Ukrayna | M.S | 6 Ekim | TV8 - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:2 | Türkiye 2-2 Ukrayna | M.S | 6 Ekim | TV8

istatistikleri bulamadim iki takim arasinda.

Ilk yari TAMAMIYLE TERIMIN o mükemmel über süper ultra 4-4-2 sine borclu, ilk 11 ine borclu.

Ne zaman Tolga oyuna girdi (orta sahayi kazandik) ve Hakan ortaya gecti adam gibi oynamaya basladi takim. Terim malin ve egoistin tekidir NOKTA
Yoruma katiliyorum ikinci yari Turkiye orta sahada sayiyi arttirip dengeledi. Egoiste katilmiyorum, herkesin oyun plani bazen tutmayabiliyor, Terim adapte oldu ve uydu. Forvet tercihini begenmedim ama bu takimi Caner'in o halleri haric Euroya giden takimdan daha cok begendim. Emre Mor'da da Belozoglu abisine benzeme egilimleri var malesef, Caner'den mi kaynakli diyecegim ama Dortmund'da da boyle bu cocuk. Kendi hayri icin sakinlesmesinde fayda var veya psikolojik destek belki. Oyunu gelisiyor ama Dortmund'a gittiginden beri.

Tolga Ciğerci > Ozan Tufan

Bu böyle olduğunda adam kayırılmadığına inanırız belki

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanki orduyu toplayıp at sırtında Viyana'yı kuşatmaya gidiyor!!!

Fatih Terim: "6-7 saatlik bir yolculuk var. Jet lag, hava değişikliği, hepsi var. Şansımıza Kazakistan 6-7 saat, İzlanda 6-7 saat..."

ayrıca izlanda değişik takım top oynamadan taçla kornerle 1 gol atabilirler dedi ki doğru bunların hepsi

Simdi sunu da konusmak lazim , hakem de emre morun iki pozisyonunda da hatali , ilkinde hem cekme hem de alttan celme var

ikinci pozisyonda ise topa vurdun diye faul yok denemeyecek bir giris var

0-2 maglup ve kendi sahasinda olan bir takima ustelik de faule faul olmamasindan cok daha yakin iki pozisyonun da verilmemesi kabul edilir sey degil

benzer bir skandal gecen grupta kadikoydeki cek macinda ardaya yapilan pozisyonda yasanmisti

adamlarin ikinci golunun baslangicinda ofsayt var mi bakmak lazim , bize verilen penaltinin penalti olmadigini dusunuyorum karsilikli bir hareket var , onlarin penaltisi ise dogru

mac bitmesine yakin kazanilan bir faulun verilmesi yerine maci bitirmesi de eyyam perdesinin kapanmasiydi

Üst Alt