DK 18 Elemeler M:6 | Kosova 1-4 Türkiye | MS | 11 Haziran | TV8 - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:6 | Kosova 1-4 Türkiye | MS | 11 Haziran | TV8

Şu ana kadar anladığım Terim sadece yapılan haberleri, gazetecileri ve gazate müdürlerinin yaptığı yanlış haberleri anlatıyor. O zaman niye uçağa gazetecileri alıyorsun oyuncular hakkında bir sürü haber yaptılar doğru yada yanlış o oyuncuların psikolojisini de düşünmen lazımdı.

Terim ne oyuncalarini koruyabiliyor nede durumu idare edebiliyor.

Surda bile net konuşmuyor sürekli birilerini ima ediyor.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arda tek başına gitmiş primi görüşmüş abi haberler gerçek işte adamlar milli takımda oynamaya bile parasal bakıyorlar,sonra tv karşısına çıkıp milliyetçi ayaklar yapıyor ayıp

Ozaman bişey anlatacakmış gibi ötmeyecek dün.Yarın maçtan sonra herşeyi anlatacagım diye.Bu heriften değil imparator parator bile olmaz.

Onun işi ötmek başka ne boka yarar vatam millet sakarya diyip paraları cukkalar bir bok yapıyormuş gibi kasım kasım kasılır.Ortada açıklayacak bir şey falan yok.Paragöz herifin bok yemeleri kosavayı yenememiş olsaydık kim bilir yine kimlere ne boklar atardı ama işte götü boklu bir galibiyet aldık diye sustu gündemi değiştirmeye gerek yok nasıl olsa ;)

Artık oteritesi okadar yokki Terimin bu kıvırma konuşmasından sonra Ardayı eylüldeki milli maçlarda tekrar kadroya çağıracak.

Fatih hoca ardayı s.tr ile kovmadıysa ben de bir şey bilmiyorum sonra arda karşı atak olarak hocayı yemek için mili takımı bıraktı

Bitmiş bu adam.Eskiden kimseden korkusu yok derdik artık oda tamamen tükenmiş.Ulan o kadar bağırış çağırış 12.sırada otursan ne olur.Kavgayı duydun karı gibi kıvırıyorsun şuan duymadım diye.

Üst Alt