DK 18 Elemeler M:6 | Kosova 1-4 Türkiye | MS | 11 Haziran | TV8 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:6 | Kosova 1-4 Türkiye | MS | 11 Haziran | TV8

Fatih Terim: "Birçok konunun aydınlanmasını istediğinizden eminim. Günlerdir gündemi meşgul eden birçok olay oldu. Hatta, son 1 ayda."
Terim: "Her kampta ben 'sabredelim' demekten yoruldum. Mecazi anlamda söylüyorum ama yoruldum yani."
Terim: "Bazıları milli takımın başarısını önlemek için hareket etti. Elinizde arşiv var. Kimlerin neler yaptığını göreceksiniz. Artık yeter"

Terim: "Yarın maç bitimi TSİ 01.00 olacak. Bir gün sonraya kalsın istemiyorum. Yüreğim hakikaten hem kabardı hem daraldı."
Terim: "Yaşanmış çok şey var. Ben bunları söylemeyi karakterime, tecrübeme, seviyeme uygun bulmuyorum."

Terim: "Zaman zaman gerginlikten beslendiğim olmuştur. Beslendim ama korkmam gerginlikten. Aşırı yük, aşırı stres... Bunlara alışığım."
Terim: "Arda'ya kampta kalamayacağını belirtip, eşyalarını toplamasını söyledim. Gönderme kararı benim. Milli takımı bırakma kararı onun."
Terim: "Oyuncu, milli takımda oynama şerefini bir gerekçeye bağlasa bile ben milli takım formasını pazarlık konusu yapar mıyım?"

Terim: "Oyuncuyu almadığım süreçte tüm araya girmeye çalışanlara rağmen doğrulardan vazgeçmemiştim. Oyuncu benimle pazarlık yapacak öyle mi?

satmıyacaktın bizi fatih bey.şimdi uğraş dur bunlarla.gerçi ardanın bize bir daha gelmemesine neden olacaksa takımın başına gelmesini isterim.

Fatih Terim: Esas, yarın maçtan sonra hazırlanın...

139278_20130619125618.jpg

Fatih hocam Kosova'lı gazetecileri iblemiyor. Yugoslav'lara sempatisi olmadığını biliyoruz ama faşistlik yakışmıyor hocama. Arnavut kökenli biri olarak bu davranışının beni kırdığını üzülerek belirtmek isterim.

Üst Alt