DK 2022 Elemeleri G Grubu H:10 | Karadağ 1-2 Türkiye | MS | 16 Kasım | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 2022 Elemeleri G Grubu H:10 | Karadağ 1-2 Türkiye | MS | 16 Kasım | TRT 1

Ugurcan
Zeki Caglar Merih Ridvan
Orkun Berkan(Berat)
Kerem Hakan Halil
Burak

Abdülkadir oynayacak durumda olmadigina göre böyle cikar herhalde.​

Beyler bugun pek skorlari ve maclari takip edemedim ama bugun alinan sonuclar aslinda efsane olmadi mi bizim icin, ve ya ben mi birseyleri kaciriyorum. Norvec puan birakmis. Biz averaj kasmisiz. Hollanda serefsizlik yapmazsa ve Norvecten puan alirsa biz geceriz insAllah bu turu

Beyler bugun pek skorlari ve maclari takip edemedim ama bugun alinan sonuclar aslinda efsane olmadi mi bizim icin, ve ya ben mi birseyleri kaciriyorum. Norvec puan birakmis. Biz averaj kasmisiz. Hollanda serefsizlik yapmazsa ve Norvecten puan alirsa biz geceriz insAllah bu turu

Kendimizi alintilayalim.

Lan Cebelitarik 10 kisi kalmis. 6 gol iyi guzel de bu durumda daha buyuk bir fark guzel olurdu

Rıdvan artık as kadroda oynamalı...Caner kazması çıkınca gözümüz solbek gördü...Sergenede Milli Takım için bir teşekkür etmek lazım...ısrarla çocuğun üstünde durdu ve geleceği çok parlak bir Solbek kazandı Milli takım...artık Takım seçmeksizin daha iyi bir lige gitmeli ve orada dahada tecrübe kazanmalı....

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Rıdvan artık as kadroda oynamalı...Caner kazması çıkınca gözümüz solbek gördü...Sergenede Milli Takım için bir teşekkür etmek lazım...ısrarla çocuğun üstünde durdu ve geleceği çok parlak bir Solbek kazandı Milli takım...artık Takım seçmeksizin daha iyi bir lige gitmeli ve orada dahada tecrübe kazanmalı....

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
acayip cevik hizli düsünüyor simdiden kesin gitmesi lazim ple yakisir biraz daha fizik cslissin saglam bek olacak belli.

Üst Alt