DK 2022 Elemeleri G Grubu H:10 | Karadağ 1-2 Türkiye | MS | 16 Kasım | TRT 1 - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 2022 Elemeleri G Grubu H:10 | Karadağ 1-2 Türkiye | MS | 16 Kasım | TRT 1

yalnız baya şanssız kuramız varmış... cebeli hariç kategorisine göre taş gibi takımlardı... ukrayna 2 galibiiyetle 2. oldu yaw

Play-Off da Biletimizi kesecek rakipler görüyorum, tatsız olaylar yaşanabilir.

Kura şansı net gerekli malesef. Bu sistemi sevmedim 2. Olmak bir işe yaramıyor

rakiplerden hiç birini eleyemeyiz bence, ama gidip italya seçeceğiz izleyin umarım kuraya bjkli tff yetkilisi giderde kolay eşleşme gelir :D

Italya hariç diğer takımlarla yapılacak maçların zorluk dereceleri farklı olsa da aman aman fark yok takımlar arasında. Hepsi de 3 ihtimalli.

Benim anlamadığım galler15 puan almış ama seri başı. Biz 21 puan ama seri başı değiliz. Hoş Şenol un uluslar liginin performansını görüyoruz değil mi şimdi?

2 hocanın da emeği var. Haksızlık etmeyelim, o 4 puandan dolayı belki gidemedik ama Hollanda ve Norveç başlangıcını kim 6 puan derdi? Letonya’yı da 90+9da penaltıyla geçtik. Bazen şans ve şanssızlık belirliyor bazı şeyleri.
ne emegi var guzel kardesim senol hocanin. Adam fatih hocaya dusmanligindan galatasarayli oyunculari oynatmadi. hollandaya 6 yedik. Onun dini imani paraydi onu da aldi gitti. Kimse kimseyi kandirmasin. Vatan sevgisi diyorlar. Once para sonra vatan.

Üst Alt