DK Elemeler Grup 3. Maçı | Türkiye 0-1 Romanya | Maç Sonucu | 12 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK Elemeler Grup 3. Maçı | Türkiye 0-1 Romanya | Maç Sonucu | 12 Ekim

Cevap: DK Elemeler Grup Üçüncü Maçı | Türkiye - Romanya | 12 Ekim | 20.30

Hala Nuri'yi 10 numara zanedenler var. futbol izleyin az kardesim. Selcuk Inan koy oraya bir sey demem. Nuri ne alaka?

Insaallah kazaniriz ama Romanya bizi goturecek gibi.

Kadroyla ilgili yeterince geyik dönmüştür sanırım yetişemedim maalesef :D A. Avcı Emre'yi çağırdı ama as kadroda olacağını düşünmüyorum şahsen. Yine bildiğimiz orta saha dörtlüsü ile çıkacaktır. Umarın Selçuk yine yedekte olmaz. Yedekte olmak Selçuk'u çok etkiliyor. Sakatlık vermeden kazasız belasız galip geleceğimiz bir maç diliyorum.

Selçuk konusunu Galatasaray taraftarı olarak fazla dillendirmememiz gerekiyor. Bundan en çok etkilenen Selçuk oluyor ne yazıkki. Oynatırsa da oynatmazsa da Avcı' nın kendi bileceği bir konu. Başarısız olduğunda eleştirileceğini çok iyi biliyordur sanırım. Kendi başarısı için oynatmaya ihtiyaç duyuyorsa oynatır.

Bu arada maçı hangi kanaldan izleyeceğiz?

Volkan

Gökhan..semih..ömer..hasan ali

Nuri..selçuk..emre

Umut..burak..arda

Selçuğun oynama ihtimali SIFIR. Şimdi oynatmasa eskisi kadar patırtı da çıkmayacak zaten.

Forvette Burak-Umut çıkmaktan başka şansı yok. İleriyi Arda-Umut-Burak yapıp geride Topal-Emre-X yapacaktır. X için Hamit-Selçuk-Nuri olabilir ama Avcının kafasında kesin Nuri var. Savunmada umarım Semih-Ömer ikilisinden şaşmaz. Bekler zaten fenerbahçe

Volkan

Gökhan Semih/Egemen Ömer Hasan Ali

Topal Emre

Umut Arda Sercan

Burak​

Semih mi Egemen mi oynar emin değilim ama kalanlar böyle olacak bence. Bir de Arda'yı sağ tarafa atıp Umut'un yerine Nuri'ye şans vererek üçlü 4-2-3-1 yerine 4-3-2-1 deneyebiliriz.

Avcı'dan şoyle kadro bekliyorum...

--------------------Volkan---------------

Gokhan--------Egemen---Bekir-------Hasan Ali

-------------Emre B.----Topal------------

Arda--------------------------------Sercan

------------Umut-----Mevlut----------------

İkinci yarı Topal yerine Tunay , Sercan yerine Caner , dakika 85-90 arası Mevlut yerine Burak girer.

Xelcuqu yine oynatmazlar...

bence

---------------volkan

gökhan-----semih-----ömer-----hasan ali

Hamit------emre-------selçuk-----arda

---------------nuri

---------------burak

çıkmalı

Bu kadro çok iş yapar. Ama bunu Avcı düşünür mü? Sanmam!

Bu kadro çok iş yapar. Ama bunu Avcı düşünür mü? Sanmam!

allah askina hamit'in orda ne isi var?

nuri sahin-selcuk inan ikilisi defansif anlamda eksik kaliyor. selcuk inan son haftalarda biraz form düsüklügü yasiyor zaten, o yüzden bide nuri kötü oynarsa eger, orta sahamiz iyicene cöker.

emre belözoglu-selcuk inan ikilisi olabilir. kontra ataklarindada etkili olabiliriz. ancak arda'nin bugün dedigi gibi, kesinlikle yenilmememiz lazim. o yüzden formda olan mehmet topal-selcuk inan-emre belözoglu üclüsünü oynatirim.

solda arta turan, forvet'te burak yilmaz ve eger sagda oynayacaksa(!) sercan sararer.

hamit'in milli takima cagrilmasini yanlis buluyorum. 31 yasina girecek, ve hicbir artisi yok artik adamin. ne galatasaray'da ne milli takim'da. ve olacaginida hic tahmin etmiyorum. :)

bu arada, söz konusu milli takimsa, objektif olmaya calisiyorum. lütfen hemen saldirmayiniz. :)

Ben de objektif olarak hazırladım kadromu :) Görmek lazım bu kadroyu. Haksız sayılmazsınız tabii ama katılmadığım fikirlerinizde var açıkçası :)

Üst Alt