DK Elemeler Grup 3. Maçı | Türkiye 0-1 Romanya | Maç Sonucu | 12 Ekim - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK Elemeler Grup 3. Maçı | Türkiye 0-1 Romanya | Maç Sonucu | 12 Ekim

Cevap: DK Elemeler Grup 3. Maçı | Türkiye 0-1 Romanya | Maç Sonucu | 12 Ekim | Star T

Nasıl bir milli takım ki bu sadece şansa bala maç kazansın ben hiç şaşırmadım anca Estonya,Ermenistan gib takımları yeneriz biz.

Cevap: DK Elemeler Grup 3. Maçı | Türkiye 0-1 Romanya | Maç Sonucu | 12 Ekim | Star T

Yediğimiz golü Semihe yüklüyorlar :D

Doğru, pas atan oyuncuya baski yapmayan Emre B.ydi. Fakat suclu Semih.:D

Adamini almayan, kaciran Topaldi. Fakat suclu Semih.:D

Cabuk dönmeyip, önde kalan Gökhan Gönüldü.Fakat suclu Semih.:D

Semih Maricayi aldiğinda kademesinde olan Ömer Toprak, oyuncuyu kaciran Ömer ama suclu Semih. :D

Acilarak golde büyük payi olan Volkan ama suclu Semih.:D

Selcuk yerine Emre ve Topal oynuyor, defansifler deniliyordu evet böyle defansifler, 2sinin gözlerinin önünde, adam göstere göstere pas atti, onlarda izledi.

Olumsuz yorum yapan arkadaşlara bir şey demiyorum. Herkes kendine göre haklıdır. Fakat ben yenilgiye rağmen Abdullah avcıya güveniyorum. O bu güveni hakediyor. Biraz sabır lazım. sabrın sonunda selamete çıkacaktır bu takım.

Bu macin analizini gozel yapsak goruruz ki TR futbol felsefesi yerlerde surunuyor.Yok oyuncular soyle,yok oyuncular boyle deyip bir yere gelinmez!

Romanyanin maci gozlerimin onune gene LUCEYI getirdi!Top tutmaklan ,bilincsiz kaleye gitmeklen,haldur-huldur atak yapmaklan .......sadece HATICEYI aliriz,ama NETICE=0!

dUN gs MACINIDA ARA SIRA IZLEDIM...........AYNI TAS,AYNI HAMAM!

CLUJ maci farkli olmaz!

:sgr: :sgr:

Maçla ilgili söylenebilecek en kötü isim Rıdvan Dilmen.Nedense yorumları bayıyor adamı.Nuri-Selçuk ikilisini deneme vakti geldi bence.

dün akaşam, kafası kesik tavuklar gibi sistemsiz ve anlamsız bir biçimde ordan oraya koşturup duran bir takım vardı sahada. bu oyun mantelitesiyle gram yol alamayız bence. sanki braga maçının bir kopyasını izlemiş gibi hisstettim kendimi. bakın cluj maçında bire bir bi kopyasını daha izleyeceğiz bu maçın

Rıdvan vasat bir takım diyor Romanya için ama; bana kalırsa sistemi olan hiçbir takım vasat değildir. NOKTA.

Volkanı üst direğe bağlamak lazım.Gölü bi daha izledim hani zaten savunma yetişmiş topa.:eek:

öyle bir orta sahamız varki rumen oyuncu santra noktasında degajdan gelen yüksek topu göğüsünden 3 metre önüne sektiriyor sonra geri kontrol ediyor. bunları yaparken yanına yaklaşan bir adam bile yok. sercan gibi bi adama 60 dk tahammul etti. antremanda ne yapıyorda bu kadar forma giyiyor anlamıyorum.

Maçtan bir saat önce öyle güzel bir uyku bastırdı ki vurdum kafayı yattım. Hatta 2-3 arkadaş aradı da açmadım, iyi ki de uyumuşum, tam gözümü açtım " maç sonucu :Türkiye:0 - Romanya:1 " yazıyordu.. Teşekkürler uyku :p

Takım disiplini yok , yardımlaşma yok , sistem yok , taktik bilgisi yok ne var abi bizim takımda ya? Bireysel becerilere kalmış işimiz birde sağa , sola pas yapıyoruz işte başka bir şey yok.

avrupa futbolunun o kadar çok gerisindeyiz ki, millet futbolumu nasıl geliştiririm diye kafa yorup çabalarken, biz pislikleri nasıl örterim çabasındayız halen. ve bu kafa yapısı devam ettiği sürece sanmarinoların seviyesine inmememiz hiç şaşırtmayacak beni.

Takım top oynamıyor oyunda herhangi bir planı yok.Atağa cıkıyor ceza sahası içinnde sadece Umut var tabii 4-5 tane Romanyalı defansın arasında doğal olarak göçüyor.Avcı futbol stratejimiz felan diyordu ben şahsen hiçbir taktik felan göremedim herkes kafasıan göre oynuyor.Mehmet Topal'ı almışsın adam daha doğru dürüst pas atamıyor yahu ne beklersin bu adamdan.Ortaya Arda'yı çekmişsin sola Sercanı ey Abdullah Avcı 4-5-1 oynuyorsun Selçuk'u ( sakat ya kesin ondan oynatmadı (!) ) ortaya alıp sola Arda'yı çekmek futbol stratejinin neresinde sorun yaratıyor yoksa kafa da mı demeliyim ? İlk kendiğinde tamam dedim bu adam bişiler yapar ama görüyorum ki sen kendi egondan başka birşey bilmiyorsun..

DK Elemeler Grup 3. Maçı | Türkiye 0-1 Romanya | Maç Sonucu | 12 Ekim | Star Tv

Topal valencia da oynarken milli takıma bile çağırılmıyordu simdi adam fenerde oynuyor diye ilk 11 topcusu

Macaristan'i da yenemeyecegiz. Bir hayal daha sona erer, Avci kovulur, 1 ay konusulur, birsey de degismez.

Bitmisiz biz. Bunu görmek lazim. Oyuncularimiz artik orta sinif Avrupa ülkelerinin oyuncularindan daha geride.

milli takımın başına lucescuyu getireceğiz başka çaresi yok bu işin. ulan tüpçü 40 yılda bir bi işe yarada getir şu adamı yoksa milli takım diye bişey kalmayacak ortada

milli takımın başına lucescuyu getireceğiz başka çaresi yok bu işin. ulan tüpçü 40 yılda bir bi işe yarada getir şu adamı yoksa milli takım diye bişey kalmayacak ortada

Hepsi Turk antronorlerini IQ testinden gecirmek lazim!Kabart futbolcularda deyil............malzeme var ,ama asci yok!

Futbol zeka oyunudur! :tiphat:

:sgr: :sgr:

Dun Stancuyu beyendim.

Bosuna sattik bu cocugu!

:sgr:

Üst Alt