DK Elemeler Grup 4. Maçı | Macaristan 3-1 Türkiye | Maç Sonucu | 16 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK Elemeler Grup 4. Maçı | Macaristan 3-1 Türkiye | Maç Sonucu | 16 Ekim

Cevap: DK Elemeler Grup 4. Maçı | Macaristan - Türkiye | 16 Ekim | 21.30

bu maçı da kaybederiz Abdullah avcı beyfendi de köyüne döner. taraftar gibi maç izliyor adam.:mad: emre,sercan,hamit,hasan a.k. siz bir takımla çıkarsa bilemem ama artık futbolda forvet bile mücadele edecek yoksa galibiyet olmuyor.

Puan kaybı bizim için olağan sonuç olacaktır. 0-0

Volkan

Gg..semih..ömer..hak

Nuri..topal..emre

Umut..mevlüt..arda

Burak ve selçuk ne yazıkki yoklar çıkabilecek en iyi kadro bu olur sanırım

Macarlarin sol kanatta bitirici ve iyi calimci bir oyuncular vardi. Anzhide mi oynuyordu. O sakat degilde ve formdaysa, Avci Hamitten yine sağ bek yaratabilir. Amac Gökhan Gönül rezil olmasin.

Ynt: DK Elemeler Grup 4. Maçı | Macaristan - Türkiye | 16 Ekim | 21.30

Umut, Semih ve Hamit insallah oynamaz.

GM FOX cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Macarlarin sol kanatta bitirici ve iyi calimci bir oyuncular vardi. Anzhide mi oynuyordu. O sakat degilde ve formdaysa, Avci Hamitten yine sağ bek yaratabilir. Amac Gökhan Gönül rezil olmasin.

Balázs Dzsudzsák. Dinamo Moskova'ya transfer oldu Anzhi'den. Evet tehlikeli bir isim özelikle şutları. Ama ben Macaristan'dan en azından 1 puan alacağımızı düşünüyorum !!

Bu arada bir hatırlatmada Emre'ye. Hollanda çok kötü takım ya, peki Romanya ne Emre bey ?? O da mı çok kötü takım...

Avcı'nın takım şöyle olmalı:

Volkan

GG Bekir Ömer Kaldırım

G.Töre Topal çubuklu tosun Arda

Tunay Mevlüt

Yedekler: Mert, Caner, M.Ekici, Caner, Sercan, Olcan vs.vs

En ideal oyuncular bunlar. Diğerleri beş para etmez. Milli takıma almaya bile gerek yok! Avcı'nın kafasındaki takım böyle...

Macarlar 10 kişi kalsın diye dua edelim en iyisi :happynew:

kaybederiz.................en cok beraberlik,ama o da zor boyle oyunlan!Topu 70 dak. tutariz ve kaybederiz!

:sgr: :sgr:

bu oyun mantelitemizle, bir yenilgi daha bekliyor salı akşamı bizi. avcıdan ümitliydim ama gerçekten onunda bi numarasının olmadığını görmüş oldum. bu şartlarda rahat yenebilceğimiz tek takım san marinodur arkadaşlar daha fazlasını beklemeyin bu milli takımdan

Macaristan kapanmaz inşallah belki geride boşluklar bırakırlar öyle gol buluruz :eek:

macaristan düzgün kapanıp , 3-4 kontra yaparsa farka gider

macaristan bize daha uygun bir takım. romanya gibi sert savunma yapabileceklerini sanmıyorum. muhtemelen gollü bir maç olur ve kazanırız. ama bişey farketmezki. bizim rakiplerimiz romanya ve hollandaya yenildik. bu futbol mantığıyla 3.olup kendimizi başarılı sayarız bu gurupta.

Umarım yeneriz.. Hala milli değerlerini kişilerden değersiz görenler va yaaaa... Ne kötü bir taraftar kitlesi oluşmaya başladı, Fenerlisi inşallah yeniliriz, Beşiktaşlısı inşallah yeniliriz, Galatasaraylısı inşallah yeniliriz...

Mide bulandrıcı bir hal balmaya aşladı...Hepimiz teknik direktörüz yaaa....

Çok bilmiş çok bilmiş konuşuruz...

İnsanlara tepki vereceğinize biraz da insanları bu hale getirenlere verin aynı tepkiyi..

Şahsen şikeyi insanların gözünün içine baka baka örten bi federasyon başkanının başında olduğu milli takımı tutmak benim de hiç içimden gelmiyor. Avcı meselesine hiç girmiyorum zaten..

Üst Alt