DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | Maç Sonucu

Cevap: DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye - Estonya | 11 Eylül | 21:00 | Star

Maça giden yok mu beyler. Bilet aldınız mı?

Cevap: DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye - Estonya | 11 Eylül | 21:00 | Star

Tam bizim standartlarımızda puan vermelik bi maç. Huyumuzdur, şaşırmam puan verirsek.

Puan verirsek gruptan çıkma ihtimalimiz %20'ye düşer.

Puan verirsek gruptan çıkma ihtimalimiz %20'ye düşer.

Grup'tan ciksak ne olacak, cikarsak ikinci olarak ve ondan sonra eleniriz zaten. Bu mantik degismedigi sürece hicbirsey olmaz bizden. Eskiden elim ayagim titrerdi Milli Takim'in maci var diye ya simdi? Gol olsa bile tepki veremiyorum.

İzleyemeyeceğim zaten izlemek de istemem,sinirlerimi bozar yine Abdullah. Milli ruh da bırakmadılar artık bizde.

Süpergerizekalı Avcı şimdi oynatabilirsin Selçuk'u Burak'ı...

Ersun salağı geldi Hakan Şükür'e taktı bu geldi Selçuk'a Burak'a..

Hepinizi toplasak Fatih hocanın sol t.. ğı etmezsiniz..

Bugün Avcıyı dinlerken sinir oldum.Adam diyorki Almanya gol kralı oynamıyor.Onun yerine EPL gol kralı oynuyor zaten.Kuyt örneğini verdi daha da sinir oldum zaten.Taktiğine uymuyorsa Selçuk çağırma milli takıma. Onun yerine Mehmet topalın aynısı Selçuk Şahini çağır da yorulmasın adam.

Romanya ile oynayacağımız iki maç, Macaristan ile oynayacağımız iki maç, Estonya deplasmanı, Andorra deplasmanı ( Malta mağlubiyetimizi hatırlatırım ) ve Hollanda ile evimizde oynayacağımız maç; bana göre bu maçların hepsi tehlikeli. Her sonuç olabilir lehte yada alehte hiç bir sonuç beni şaşırtmaz.

Ben genel sıralamada Romanya'yı geçebileceğimizi sanmıyorum..

Fark atmalıyız.Kaç maçtır bu takım fark atamıyor.O yüzden güven gelmesi gerek.Hiç zorlanmadan 4-5 gol atmamız gerek.Bu maçı da 2-1 3-1 gibi skorlar ile kazanmak benim için kötü neticedir.Fark atmayı özledim.

cvwg9.png

Ligtv'ye göre yarınki maçın 11'i böyle olacak.

hocanın azcık gururu varsa selçuku oynatmaz. amnçtan sonra memnundurm de sisteme uymuyor de baskı yiyince hemen oyuna al yok öyle şey

4-4-2 oynayacağız büyük ihtimal. Hamit,Tunay ve Emre yerine Selçuk-GG-Burak girecek.

Bence 4 atarız.

Ayrıca Hamit nasıl sağ bekte Gökhan'I kesiyor, Umut nasıl Töre'den kötü oluyor anlamadım..

Puan kaybedersek gruptan çıkamayız... Çok kritik maç.. Erken gol maçın kilidini açar..

DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye - Estonya | 11 Eylül | 21:00 | Star

Gol yemeden gol atarsak kazanırız.

Üründül style.

"Rakibine göre daha fazla gol atanın kazanacağı bir maç olacak"

:asd:

.....................Tolga

Gökhan....Ömer.....Semih......H.A.Kaldırım

Hamit.......Selçuk.....Emre.....Arda

...............Umut.......Burak

böyle çıkalım rahat kazanalım.

Üst Alt