DK Tahmin Oyunu Skor Tahmini YF | Brezilya - Almanya | - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK Tahmin Oyunu Skor Tahmini YF | Brezilya - Almanya |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mac skoru tahmin edip kaleci icin "daha fazla clean sheet yapar" ne demek, ben anlamadim?

Clean Sheet = gol yenmeyen mac, kaleci icin. Bir kaleci nasil bir macta digerinden daha fazla clean sheet yapabilir?????

Ya biri yapar clean sheet, ya digeri, ya da 0-0 biterse ikisi de ama zaten penaltilar var o yuzden kimsenin clean sheet yapabilecegini zannetmiyorum.

Brezilya 1-1 Almanya

Brezilya daha fazla sarı kart

Neuer daha fazla kurtarış yapar

Clean sheet'in ne anlama geldiğini bilmek lazım. İlk mesaj daha fazla karışıklığa sebep olmadan hangi kaleci daha fazla kurtarış yapar şeklinde değiştirilmeli.

Cleen sheet olayı saçmalık olmuş, kusura bakmayın. Aklımda yalnış kalmış, hata %100 bende, parantez içinde Türkçe olarak yazmamın sebebi oydu(yalnış yazmışsam işi garantiye alayım diye). Bu tür durumlarda buraya yazarak konuyu dağıtmak yerine durumu abartmadan özelden bana veya @Burak Pakdemir arkadaşımıza ulaşabilir veya raporla bildirebilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

@Emre Pala

HATA GAYET TABİ OLABİLİR .

PARATEZ İÇİNDE BAYA BAYA YAZIYOR ORDANDA ANLAŞILABİLİR . KİBARCA KONUYU DAĞITMADAN PM YOLUYLA UYARALIM LÜTFEN .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt