Doğu K. 1.Tur | Atlanta Hawks 2-4 Boston Celtics - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. 1.Tur | Atlanta Hawks 2-4 Boston Celtics

Cevap: Doğu K. 1.Tur | Atlanta Hawks 1-0 Boston Celtics

Jonah Kaner ‏ @TheKnicksWall

Derrick Rose, Iman Shumpert, Dwight Howard and Josh Smith: All injured, all Adidas athletes. #AdidasCurse

Jamal Crawford ‏ @JCrossover

Hopefully Josh Smith is ok..

Maçın başında Pierce öyle bir oynuyordu ki maçı Boston'un kazanacağı bariz belliydi de Josh Smith'in sakatlanması Atlanta'yı tamamen bitirir.

Josh Smith sapa sağlam dönerse seri ortada olur bence yine eğer dönemezse konuşmaya gerek yok zaten.

Her türlü aliriz demistik, gülmüslerdi! Simdi hepsi kayboldular! :asd:

Bullsda fena sicmaya baslamis.

Sonra Miaminin zaten kocasiyiz.

Eastern Conference Champions Boston Celtics, Hayirli olsun!

Maçın başında Pierce öyle bir oynuyordu ki maçı Boston'un kazanacağı bariz belliydi de Josh Smith'in sakatlanması Atlanta'yı tamamen bitirir.

Josh Smith sapa sağlam dönerse seri ortada olur bence yine eğer dönemezse konuşmaya gerek yok zaten.

J.R Smith olsada olmasada bu seriyi geçeceğiz.

Şimdi evimizdeyiz coşacağımız yer olan TD Garden oradada inşallah 3-1 yapacağız.

Salih 4-2 geçeceğimizi biliyorsun ama söylemek istemiyorsun bizi sevmediğin için.:asd:

J.R Smith olsada olmasada bu seriyi geçeceğiz.

Şimdi evimizdeyiz coşacağımız yer olan TD Garden oradada inşallah 3-1 yapacağız.

Salih 4-2 geçeceğimizi biliyorsun ama söylemek istemiyorsun bizi sevmediğin için.:asd:

Yok yahu ben serinin başında söyledim 4-3 biter ama kim alır bilmem diye şimdi eğer Josh Smith mefta olursa maksimum bir maç daha verir ve 4-2 biter dediğin gibi eğer oynarsa 4-3 bitme olasılığı daha yüksek yine Boston lehine.

Yok yahu ben serinin başında söyledim 4-3 biter ama kim alır bilmem diye şimdi eğer Josh Smith mefta olursa maksimum bir maç daha verir ve 4-2 biter dediğin gibi eğer oynarsa 4-3 bitme olasılığı daha yüksek yine Boston lehine.

Seneye Josh bize gelse keşke.:(

Ben 4-2 diyorum ama tuhaf takımız TD Gardenda maç verip Philipstede seriyi bitirebiliriz.:asd:

Cevap: Doğu K. 1.Tur | Atlanta Hawks 1-1 Boston Celtics

Diğer taraftan Philly gelirse saha avantajı da bizde olacak. Bekle bizi Lebron!

[video=youtube;kHiZUzuJPN8]https://www.youtube.com/watch?v=kHiZUzuJPN8&feature=plcp[/video]

02:30 da mac.smith de oynamiyorsa Boston kesin kazanir bence.

Üst Alt